Öğrencilere müjde! Çamaşırları yıkamadan temizleyen sprey!


Çamaşırları yıkamadan temizleyen sprey konusunda gerçekten büyük bir hacim görüyoruz. Zira Day2 isimli çamaşır spreyi, kıyafetlerinizi yıkamadan bizzat temizlemeyi vadediyor. Spreyi sıkıyorsunuz ve ortalama 15 dakika kurumasını bekliyorsunuz.

Çamaşırlarınıza pratik temizlik çözümü 

Çamaşırlarınız için belki de en hızlı çözümlerden biri olan bu sprey, kıyafetlerinizi yıkamadan temizlemeyi vaat ediyor ve oldukça hızlı bir çalışma sunuyor. Bu ürünü kullanmak için tek yapılması gereken spreyin sıkılması ve ortalama 15 dakika beklenilmesi olacak. Sonra kıyafetler gayet tertemiz giymeye hazır bir hale geliyor. Ürünün içeriği her ne kadar sadece bu şekilde görünse de, çamaşır makinesini ortadan kaldırmıyor. Kıyafetleriniz kirlendikçe yine yıkamanız gerekecek. Lakin Day2 isimli ürün, üzerinde belirgin bir leke olmayan yıkanmamış genel kıyafetlerinizi acil durumlar gibi anlarda giymenizi sağlıyor. Bu sayede kıyafetlerinizi yıkama sıklığınız da azalmış oluyor.

Ütülenmiş gibi kıyafetler

Spreyin en büyük özelliğinden biri de kıyafetlerin ütülüymüş gibi görünmesi. Zira ütü ile de uğraşmamış oluyorsunuz bu sayede ve spreyi sıktıktan sonra 15 dakika içerisinde kıyafetleriniz hem ferah hem de ütülenmiş durumda oluyor. Ürünün resmi sitesine baktığımız zaman, ürünlerin sprey ile çok daha sağlıklı şeklide temizlendiğini görüyoruz. Yani kıyafetiniz lekelenmediği sürece yıkamak yerine bu spreyi kullanarak temizlik yapabiliyoruz. Bu sayede yıkama miktarını yarı yarıya azaltmış oluyorsunuz ve temizlik konusunda söz konusu elektrik ve sudan da tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Orijinal, hassas ya da kot gibi modelleri olan sprey için, kıyafetlerinize göre bir tercih ve seçim yapmanız gerekiyor. Tek sprey yaklaşık olarak 25 kıyafete kadar işinizi görüyor. Bir spreyin fiyatının da ortalama 7.5 Sterlin (yani bu yazıyı yazarken 56 Lira) olacağı belirtiliyor. Özellikle seyahat gibi durumlarda yanınıza bu spreyi almanız gayet mümkün görünüyor.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR