Öğrencilerin bir arada yaşadığı ülke Uniqhey


Bir arada yaşamak, birlikteliklerden yeni çözümler üretmek, farklı fırsatları takip etmek ve öğrenciler arası iletişim oluşturmak gibi pek çok konuyu bünyesinde toplayan Uniqhey, üniversiteli gençler için bir sosyal ağ olarak ön plana çıkıyor.

 

Teoride arkadaşlık sitesi mantığı ile düşünülse de, aslında pratikte öyle değil. Hem okuduğunuz bölümü girerek kayıt oluyorsunuz, hem de mesleğiniz ve ilgi alanlarınız ile ilgili seçimleri işaretliyorsunuz. Bu sayede sizin için dünya değişiyor. Site içerisinde iken gördüğünüz her şey, bir anda ilgi alananıza göre dönüşüyor. Yani iş fırsatlarından tutun da, yeni haberlere kadar her türlü haberi kendi içinde değerlendirebiliyorsunuz. Uniqhey ayrıca bir mobil uygulama olduğu için, hem Android hem de iOs dünyası için pratik ve hızlı bir uygulama seçimi sağlıyor. Mobil uygulama konusunda oldukça yenilikçi ve pratik bir yapıya sahip olan Uniqhey, hem yeni bilgiler, hem güncel makaleler hem de öğrenciler için sağladığı duyurular ve iş, kariyer fırsatları ile kendini ön plana çıkarmaya tüm hızı ile devam ediyor. Bu sayede yapısal değişimler, güncel takipler ve daha pek çok fırsattan yararlanabiliyorsunuz.

Gelin tanış olalım

Uygulama ile ilgili olarak, özellikle yeni bilgilere aç olan, meraklı olan ve kendi dalına dair kendini geliştirmek isteyen herkes güzel ve özverili bir dünyaya Uniqhey ile açılıyor. Günümüzün dağınık ve yoğun internet dünyasında kişilerin ilgi alanına göre servis edilen en ‘verimli’ içerik demek, her şey demek. Hızlı bir şekilde uygulamaya üye olarak siz de detaylı bilgilere ulaşabilir, kendinizi deneyebilir ve uygulamanın nimetlerinden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

 

Uniqhey Android Sürümü İçin Tıklayın (Google Play)

Uniqhey iOs Sürümü İçin Tıklayın

 

 Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR