Öğretmenler Günü Hediyesi İBB’den


Her sene öğretmenler günü için bir çalışma yapan İBB, bu sene de yine aynı şekilde öğretmenleri asla unutmuyor ve onlar için özel çalışmalar yapıyor.

 

Beltur köşkleri ve sosyal tesislarda 23, 24, 25 Kasım tarihlerinde %20 indirim sağlanan öğretmenler için, özel marketlerde %15 indirimler uygulanacak. Detaylar içeriğimizde.

 

İstanbul Büyük Şehir Belediyesinden Büyük İndirim Fırsatları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da öğretmenleri unutmuyor. Beltur köşkleri ve sosyal tesislerde 23-24-25 Kasım tarihlerinde öğretmenlere yüzde 20 indirim, Ağaç AŞ Bahçe Market’te yüzde 15 indirim uygulanacak. İBB Beyaz Masa ise 5 bin öğretmeni ziyaret ederek çiçek takdim edecek.

24 Kasım’da tüm öğretmenlere İSPARK ücretsiz olacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü çeşitli etkinlerle kutluyor. İBB’nin Hayat Boyu Öğrenme Merkezi İSMEK, 23 Kasım Cuma günü öğretmenlere ve idarecilere yemek organizasyonu düzenledi. 300 eğitimcinin konuk edildiği organizasyon sonrası öğretmenlere hediye takdimi yapıldı. İBB Gençlik Meclisi ise ‘İstanbul’a hoş geldin öğretmenim’ temasıyla İstanbul’a tayin olan ve yeni atanan 2 bin 500 öğretmenin katılımı ile 22 Kasım Perşembe günü yemek organizasyonu düzenledi.

Yemek sonrası öğretmenlere çeşitli hediyeler takdim edildi.

24 KASIM’DA ÖĞRETMENLERE İSPARK ÜCRETSİZ

İstanbul genelinde yaklaşık 500 noktada 100 bin araç kapasitesiyle açık, katlı ve yol üstü otoparklarıyla hizmet veren İSPARK, tüm öğretmenlere 24 Kasım Cumartesi günü ücretsiz hizmet verecek.

BELTUR VE İBB SOSYAL TESİSLERİ’NDE YÜZDE 20 İNDİRİM

İBB iştiraki Beltur köşkleri ve İBB Sosyal Tesisler’de 23-24-25 Kasım tarihlerinde öğretmenlere yüzde 20 indirim uygulanacak. Ayrıca Sosyal tesisleri ziyaret eden öğretmenlere çiçek takdim edilecek.

BAHÇE MARKET ÖĞRETMENLERİ BEKLİYOR

İBB İştiraki Ağaç AŞ her yıl olduğu gibi bu yıl da 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenlere özel indirim uyguluyor. Bahçeye dair her şeyin bulunduğu Bahçe Market’ten alışveriş yapan öğretmenlere yüzde 15 indirim uygulanacak.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR