Okurken Konaklama Konusunu Kafaya Takmak İstemeyenler İçin Altın Öneriler


Eğitim hayatımızdan tutun da kariyer hayatımıza kadar barınma konusu kendi içinde dinamikleri olan önemli bir konudur. Bu konuya dair olarak pek çok kişi, öğrenci iken yurtta kalmayı tercih ediyor. Peki ama yurtların normal şekilde eve çıkmaktan avantajı nedir? Nasıl bir gelişim yaratabilir? Gelin bir göz atalım.

BAU&CAMPUCITY ÖĞRENCİ YURTLARI 

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veren BAU&CAMPUCITY yurtları, İstanbul üzerinde Mecidiyeköy ve Kadıköy olmak üzere iki farklı yakada hizmet veriyor ve oldukça profesyonel dillerde çalışma yapıyor. Yetkililerin söylemleri, öğrencilerin genellikle derslere odaklanmasını daha iyi sağlayan yurtlar için, kişinin kendine daha çok yatırım yapması amacı güttüğünü söylüyor. Bu yüzden yurtta kalan öğrenciler, ev işleri gibi düşünceleri düşünmediğinden ya da yemek yapmak, bulaşık yıkamak gibi ekstra külfete girmediğinden yurtlarda rahat ediyor. Bu konuya ilişkin çalışmalarını sürdüren BAU&CAMPUCITY yurtları, konunun sadece bu kadar sınırlı olmadığını, ayrıca insanların konforlu bir ortamda yaşayarak şehrini, okulunu ve hayatını daha çok benimsediğini gösteriyor.

 

Yüksek Öğrenim Kız Yurtları

BAU&CAMPUCITY yurtları kız yurdu olarak hizmet sunmakla birlikte, bu hizmeti yüksek öğrenimler için ön plana çıkarıyor. 300 yataklı Mecidiyeköy, 100 yataklı Kadıköy yurdu olarak hizmet veren bu yurtlar, kendine has kaliteli yaklaşımı ile insanlara hizmet sunmaya tüm hızı ile devam ediyor. Yurdun tanıtım metnine bakarsak, genel özelliklerinin şu şekilde olduğunu görebiliyoruz.

Oda içerisinde buzdolabı, TV, çalışma masası, kitaplık, kişiye özel anahtarlı gardırop, banyo dolabı vs. bulunmaktadır. Odalara düzenli olarak temizlik hizmeti verilmektedir. Yurdumuzda ücretsiz olarak tahsis edilmiş fitness salonumuz ve yemek yapabilmek için mutfağımızda ocak, çay semaver ve fırınımızda vardır. Otomatik çamaşır yıkama ve kurutma makinaları ,ütü masaları ve ütüler gün boyu kullanıma sunulmuştur. Ayrıca Bahçe katındaki tefriş edilmiş olan kafe restoran ve bahçesinde keyifli bir ortam öğrencilerinizi beklemektedir.

Konum olarak toplu taşımalara da oldukça yakın bir yerden hizmet veren bu yurtlar için, 20 yıldır İstanbul ve Sakarya üzerinde hizmet verdiğini ve öğrencilerin ihtiyaçlarına net cevaplar vermeyi ön plana koyduklarını söyleyebiliriz.

 

Sağlıklı bir eğitim dönemi ve keyifli konaklama süreci için iletişime geçebilirsiniz. Detaylı bilgi için campucity.com adresine ulaşabilir, ayrıntıları takip edebilirsiniz.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR