Olduğundan Daha Genç Görünmenin Yolları


Her kadın olduğundan daha genç görünmek ister -ki bunu herkes bilir. Biz de bunu çok iyi bildiğimiz için sizler için çok önemli sayılabilecek ipuçları derledik. Genç görünmek için neler yapmalıyız? Haydi bakalım!

Kahkül Bırakmak

Fotoğraftaki kadının nasıl değiştiğini görüyor musunuz? Kabul etmek gerekir ki saçını kahkül yapan kadında makyaj da var ama ön planda olan değişiklik tabii ki saç. Öyle yarım kilo makyaj yapmadan da genç görünmek mümkün!

O Zaman Dans! O Zaman Renk! Renk!

Renk konusunda yapmanız gereken en önemli şeylerden biri hoşunuza giden, size yakıştığını düşündüğünüz rengi bulmak. Peki ya hangi renk sizi daha genç gösteriyor? Bunu bulduğunuzda yukarıdaki gibi bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Saç Şeklini Değiştirmek

Günlük kullandığınız saç stilinizi değiştirmek bile sizi olduğunuzdan daha genç gösterebilir! Olduğunuzdan daha genç görünmek için saç şeklinizi kontrol etmenizi ve gözden geçirmenizi öneriyoruz.

Hacimli Saçlar Her Zaman 1-0 Önde Başlar

Sizi yaşlı gösteren, cansız, kalitesiz saçlardan kurtulmanın zamanı geldi! Hangi şampuanı kullanmanız gerektiğinizi öneremeyiz ama saçlarınızın kesinlikle hacimli gözükmesi gerektiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Kısa Saçlar

Saçlarınızı kısaltmaktan korkuyor musunuz? Korkmayın! Hemen kısaltın, genç görünmenin tadını çıkarın! Elbette biraz zor olacak bu ama kesinlikle daha güzel olacağından emin olabilirsiniz!

Saçınızı Kestirme Biçimi

Farklı saç kesim modellerini deneyerek de genç görünmek mümkün! Yeniliğe açık olun. Saçınıza kat attırmak, farklı modeller denemek ya da kısaltmak. Her yolu deneyebilirsiniz.

Saçlara Hareket Katmak

Saçınıza hareket katacak farklı renkler denemekte kesinlikle fayda var. Farkı göreceksiniz, mutlaka denemelisiniz.

Perçem Yapmak Şart Değil

Saçları ayırmak da önemli, ayırmamak da. Saçları ortadan ayırmayı bırakmanın zamanı gelmedi mi?

Özel Günler

Düğün olur, özel bir yemek olur, ne bileyim toplantı/parti olur. Bu tür etkinliklerde saçlarınıza ne yaptığınız ve nasıl gözüktüğü çok önemli. İlk dikkat çeken şey her zaman saçlarınız olacaktır. Genç görünmek için yüzünüzü ön plana çıkaracak bir saç modeli kullanmak daha doğru olacaktır.

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı