Ona hala aşık olduğunuzu gösteren 7 ipucu!


Sevgilinize hala aşık olup olmadığınızı düşünmüşsünüzdür. Buna bazen kesin bir cevap veremeyebilirsiniz. Sizin için ona hala aşık olduğunuzu kanıtlayan bazı ipuçlarımız var.

Aşk, zamanla değişebilen bir duygudur. Eğer bir süredir biriyle ilişki içerisindeyseniz, o kişiyi hala sevip sevmediğinizi merak ediyor olabilirsiniz. İşte, onu hala daha ilk günkü gibi sevdiğinizin ipuçları!

Birlikte geçirdiğiniz zamana dikkat edin

Onunla birlikte olduğunuz zaman nasıl vakit geçirdiğinizi düşünün. Eğer ona hala aşıksanız ve hisleriniz eskisi gibiyse, birlikteyken geçirdiğiniz zamandan keyif alacak ve buna değer vereceksiniz.

Onun hakkındaki düşüncelerinizi gözden geçirin

Onun hakkında ne düşündüğünüze odaklanın. Bir insanı sevdiğinizde, onu çok düşünürsünüz, hatta bazen aklınızdan hiç çıkmaz. Eğer aşıksanız, düşüncelerinizin çoğunluğu olumlu düşünceler olacaktır. Aklınıza gelen anılar da mutlu olduğunuz anılar olacaktır.

Onun garipliklerine verdiğiniz tepkileri hatırlayın

Onun tuhaflıklarına karşı verdiğiniz tepkileri düşünün. Farklı hatta rahatsız edici alışkanlıklarından bazılarına hoşgörü göstermek, bu alışkanlıklardan keyif almak ilişkiye hala devam etmek istediğinizi ve aşkı hissedebildiğinizi gösterir.

Arkadaşlarına ondan nasıl bahsettiğine dikkat et

Onun hakkında başkalarına söylediğin şeylere dikkat et. Kendinizi onun hakkında olumlu şeylerden ziyade olumsuz şeyler söylerken bulursanız, bu en azından sevginizin bir kısmını kaybettiğinizin işaretidir.

Onunla birlikte olma arzunuzun varlığını hatırlayın

Ona aşık olduğunuzu hissettiğiniz zamanlardaki gibi onunla birlikle olma arzunuzun hala var olup olmadığını düşünün. Ondan uzakta geçirdiğiniz her bir anın sizin için bir işkence olduğunu düşünüyorsanız, onu hala seviyorsunuzdur. Öte yandan, bir an önce yalnız kalabilmek için dakikaları geri sayıyorsanız, onunla olmaktan ziyade artık yalnız vakit geçirmekten zevk aldığınızı keşfettiyseniz, ilişkiyi sonlandırmanın vakti gelmiş olabilir.

Onu hatırlatan eşyalara baktığınızda hala aynı şeyleri hissedip hissetmediğinizi düşünün

Özel gününüzde aldığı bir hediye sizin için artık sadece bir nesneden ibaretse bu durum onun artık özel bir anlamının kalmadığını gösterir.

Basit şeylerden ötürü ona olan sevginizi sorgulayıp sorgulamadığınıza bakın

Bir tartışma yüzünden ona olan sevginizi sorgulayıp sorgulamadığınızı belirleyin. Ufak bir tartışmada ayrılığın bir çözüm olup olamayacağını düşünüyorsanız bu yolu mantıklı bulmaya başlamışsınız ve seçeneklerinizin arasına almışsınız demektir.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR