Onu terk etmen için 9 çok mantıklı neden!


Her ilişki büyük umutlar ve hayallerle başlar. Ancak bir süre sonra birbirine göre olmadığını fark eden çiftler ayrılma yolunu tercih eder. Ne var ki bazı durumlarda ne kadar kötü muameleye maruz kalırsa kalsın iyi niyetle ilişkisini düzeltmek isteyen cefakâr aşıklar vardır! Sonunda daima mutsuz olan bu cefakâr aşıklar için size bazı dost tavsiyeleri hazırladık. İşte, geçmişin kırık kalplerinin günümüz gençlerine tavsiyeleri!

1. Sana karşı her zaman kaba, çevresine ise tam bir iyilik meleğiyse onunla paylaşacağın hiçbir şey kalmamıştır!

2. Seninle hayatı paylaşacağına dair herhangi bir emare sergilemiyor, her şeyi senden bekliyorsa onu başka hayatları mahvetmesi için uğurlaman gerekiyor demektir!

3. Tek amacı vücut geliştirmek olmuşsa ve aynadan pozlar çekip Instagram’a yüklüyorsa seninle olan işini tamamlamış ve başka çiçeklerden bal almaya koyulmuştur!

4. Arkadaş grubunda sohbet ederken sürekli seni küçük düşürmeye çalışıp alaya alıyorsa önce güzel bir şamar ardından da nazik bir tekmeyi hak etmiştir!

5. Düşüncelerine daima karşı çıkıp senden bambaşka biri yaratmaya çalışıyorsa, orada bir saniye bile durman hata! Kaç ve kurtar kendini!

6. Parasıyla gösteriş yapıyorsa ve çalışanlara daima kaba davranıyorsa ayrılmadan önce yüzüne tükürmende fayda var!

7. En kritik maddeye geldik! Sinirini kontrol edemeyen ve sinir anında her şeyi yakıp yıkan biriyle değil bir hayatı paylaşmak, aynı odayı bile paylaşman sana hakaret olacaktır!

8. Birlikte bir aktivite yaptığınız zaman sana hiçbir şeyi seçme şansı vermiyorsa ve sürekli onun istediklerini yapıyorsanız sen o ilişkiye ait değilsin demektir!

9. Her sohbetiniz onun mükemmel başarılarıyla alakalıysa bırak tüm bunları duvara anlatsın!


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR