Opera Android Uygulamasına VPN Özelliği Geliyor!


Opera Android uygulamasına kullanıcıların uzun zamandır beklediği o özellik geliyor. Kullanıcıların severek kullandığı internet tarayıcılarının başında gelen Opera’nın Android sürümüne VPN özelliği geliyor. 

Yenilikçi internet tarayıcısı Opera yeni özelliklerle güncellenmeye devam ediyor. Masaüstü platformunda uzun bir süredir VPN özelliğini kullanıcıların kullanımına sunan Opera, Android sürümü için de VPN özelliği sunmaya başladı.

Opera tarafından sunulacak olan VPN özelliğiyle birlikte Android kullanıcıları herhangi bir VPN uygulamasına ek ücret ödemeden güvenli olarak internette özgürce dolaşabilecek. Kullanıcılar Opera uygulamasıyla birlikte gelecek olan VPN özelliğinde güvenli olarak internette gezebilecek. 

Opera’nın veri gizliliği özelliğine sahip olarak sunacağı Opera VPN uygulamasının özelliklerini arttırmak için ücretki sürümünü satın alınabilecek. Opera’nın Android sürümü için sunulan VPN özelliğini şimdilik Opera Beta tarayıcı sürümünü indirerek deneyebilirsiniz. Opera’nın VPN özelliğinin çok kısa bir süre içerisinde tüm Android kullanıcılarına gelmesi bekleniyor. 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR