Oscar ödül törenlerinden günümüze kalan en ilginç anlar!


Oscar törenleri yaklaştıkça hem aday filmlere hem de geçmiş törenlerde yaşananlara ilgi de artıyor. Oscar heykelcikleri 25 Şubatta sahibini bulacakken geçmiş törenlere dair hemen herkesin aklında yer eden bazı anlar mutlaka vardır. İşte geçmiş yıllardan hafızamızda kalan hem güldüren hem de şaşırtan anlar!

Tazeden başlayalım: La La Land mi Moonlight mı sorunsalı!

2017 Oscar töreninden hatırlayacağımız trajikomik bir durumla karşı karşıya kalmıştı La La Land ekibi. En iyi film ödülü için anons edilen ekip sahneye çıktıktan sonra zarfların karıştığı ve en iyi filmin Moonlight seçildiği anlaşıldı. Soğuk duş!

Brad Pitt, Jennifer Anniston ve Angelina Jolie bir arada!

Brad ve Jennifer 5 yıllık evliliklerini 2005 yılında Brad ile Angelina arasında bir ilişki olması üzerine bitirmişti. 2009 Oscar törenlerinde Jennifer Aniston sahnede sunum yaparken Angelina&Brad çifti en ön sırada onu izliyordu. Jennifer için gerilim dolu bir sunum olmalı!

Jennifer Lawrance’ın unutulmaz düşüşü!

Açlık oyunları üçlemesiyle etrafı kasıp kavurduğu yıllar Jennifer için rüya gibiydi. 2013 yılında en iyi kadın oyuncu Oscar’ını almak için sahneye çıkarken merdivenlerde takılıp düşmesi yine çok konuşuldu. Ama düşüşü bile usturupluydu. Gayet kibarca tökezledi ve kalktı.

Jennifer yeniden!

2014 Oscar törenlerinde kırmızı halıdaki düşüşüyle bir kez daha akıllarda kaldı. Zincirleme bir düşüş yaşayacaklarmış ki iyi toparlamışlar!

Scarlett Johansson’a ilginç sürpriz!

2014 Oscar törenlerinde yine kırmızı halıda karşılaştığımız bu görüntü de akıllarda kaldı. Scarlett Johansson kameralara poz verirken John Travolta “tuhaf” bir şekilde yaklaşarak herkesin kafasını karıştırdı! Scarlett’in bile…

Angelina ile Kardeşinin ilginç halleri!

2000 Oscar töreninde Girl Interrupted filmiyle en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülüne layık olan Angelina Jolie’nin tören sonrasında kardeşi hakkındaki söyledikleri ve tuhaf pozları da anlamsız karşılandı. Angie ödül sonrasında “Şoktayım ve şu an kardeşime aşığım. Bana beni sevdiğini söyledi ve onun da benim için çok mutlu olduğunu biliyorum” demecini verdi.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı