ÖSYM Ertelenen Sınav İle İlgili Açıklama Yaptı!


ösym ertelenen sınav

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) Esenboğa  e-Sınav merkezinde ,sınav başlamadan meydana gelen teknik arıza sebebiyle Sayıştay Denetçi Yardımcısı adaylığı eleme sınavının ertelendiğini bildirirdi. ÖSYM ertelenen sınav ile ilgili bir açıklama yaptı fakat sınavın ne zaman yapılacağı konusunda herhangi bir açıklama yapmadı.

ÖSYM ertelenen sınav ile ilgili açıklama yaptı. İşte detaylar…

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) Esenboğa  e-Sınav merkezinde ,sınav başlamadan meydana gelen teknik arıza sebebiyle Sayıştay Denetçi Yardımcısı adaylığı eleme sınavının ertelendiğini bildirirken, ilgili sınavın ne zaman yapılacağı konusunda herhangi bir açıklama yapmadı.

  ÖSYM YKS İÇİN 15 DAKİKA KURALINI KALDIRDI!

ÖSYM’nin www.osym.gov.tr adresli resmi web sayfası üzerinden yapılan bilgilendirmede Ankara Çetin Emeç, Ankara Esenboğa, İstanbul ve İzmir e- Sınav merkezlerinde Sayıştay Eleme Sınavında henüz öğrenilemeyen bir sebeple teknik arıza meydana geldiği, bunun üzerine acilen toplanan ÖSYM Yönetim Kurulu’nun sınavı erteleme kararı aldığı bildirildi. Duyuruda ayrıca şu ifadelere yer verildi :

Esenboğa e-Sınav merkezinde gerçekleştirilen Sayıştay Eleme Sınavı ertelendi. ÖSYM tarafından bugün Ankara Çetin Emeç, Ankara Esenboğa, İstanbul ve İzmir e- Sınav merkezlerinde Sayıştay Eleme Sınavı yapılması öngörülmüştü. Ankara Çetin Emeç, İstanbul ve İzmir e-Sınav merkezlerinde yapılan Sayıştay Eleme Sınavı, problemsiz bir şekilde zamanında tamamlanmıştır.

Ancak Esenboğa e-Sınav merkezinde, sınav başlamadan önce teknik bir sistem arızası meydana gelmiştir. Oluşan teknik arızanın çözümünün uzaması nedeniyle acilen toplanan ÖSYM Yönetim Kurulunca Esenboğa e-Sınav merkezindeki Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Eleme Sınavının ertelenerek ilerideki bir tarihte gerçekleştirilmesine karar verilmiştir. Kamuoyuna önemle duyurulur. ÖSYM BAŞKANLIĞI


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı