Pepsi Reklamları Gökyüzüne Yansıtılacak!


Ünlü içecek firması Pepsi yeni bir reklam sistemini hayata geçirmeye hazırlanıyor. Pepsi artık reklamlarını gökyüzüne yayınlayacak. 

Geçmişten günümüzde reklamcılık pazarlama için büyük bir öneme sahip olmuştur. Rusya merkezli bir startup şirketi olan StartRocket, reklamcılık alanında yeni bir dönemi başlatıyor. StartRocket tarafından geliştirilen Orbital Display adındaki bu proje reklamları geceleri gökyüzünde göstermeye yarıyor. 

Bu firma ile çalışacak olan ilk firma ise uluslararası ünlü meşrubat devi PepsiCo oldu. Kurulan ortaklığın ilk kampanya sloganı ise “Oyunculara yönelik oluşturulan belirli basmakalıp düşüncelere ve haksız önyargılara karşı mücadele etmek” oldu. 

Gerçekleştirilecek olan reklam projesi hakkında konuşan PepsiCo firmasının Rusya sözcüsü Olga Mangova, bu olayı doğruladı ve şu açıklamalarda bulundu. 

“StartRocket’in potansiyeline inanıyoruz. Yörünge reklam panıları iletişim pazarında yeni bir devrim yaratacak. Bu sebeple Adrenaline Rush – PepsiCo Rusya alkolsüz içecekler adına, yenilikçi ve her yeniliği destekleyen ayrıca standart olmayan bu partnerliği destekliyoruz.” dedi.

Rusya merkezli StartRocket firmasının bu yılın başlarında yaptığı açıklamaya göre StartRocket, 2020 yılına kadar ekipmanları arttıracağını belirtti. Orbital Display’in en erken 2021 yılında yörüngeye fırlatılabileceği aktarılıyor. Şimdilik fon toplamaya devam eden firma, 8 saat boyunca yayınlanacak bir reklam için 20 bin dolarlık bir maliyet çıkacağı söylüyor. Fakat Pepsi firması ile yapılan anlaşmanın detayları ve gece gökyüzünde nasıl görüneceği hakkındaki bilgiler henüz açıklanmadı. 

Bakalım Orbital Display reklamcılık konusunda ne gibi yenilikler gerçekleştirecek. 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR