Prodigy’nin solisti Keith Flint’in ölüm nedeninin intihar olduğu ortaya çıktı!


Prodigy’nin solisti Keith Flint’in ölüm nedeni ortaya çıktı. Dün Prodigy grubunun solisti Keith Flint’in ölüm haberi gelmişti ve hayranları üzüntüye boğulmuştu. Flint’in ölüm nedeni yapılan incelemelerin ardından belli oldu. Açıklamayı Prodigy grubunun diğer üyeleri yaptı. Keith Flint’in kendi hayatına son verdiği ortaya çıktı.

Prodigy grubunun solisti Keith Flint İngiltere Essex’teki evinde ölü bulunmuştu. Flint’in ölüm nedeni bugün yapılan açıklama ile belli oldu. Keith Flint’in intihar edip yaşamına son verdiğini Prodigy grubundan arkadaşları duyurdu.

Prodigy grubu dün sosyal medya hesaplarından Keith Flint’in evinde ölü bulunduğu haberini verip,

“Büyük bir şaşkınlık ve üzüntüyle kardeşimiz ve dostumuz Keith Flint’in ölüm haberini doğruluyoruz” açıklamasında bulunmuştu.

İngiliz şarkıcı 49 yaşında yaşamına son verdi. Ani gelen ve herkesi şaşkına çeviren bu ölümün ardında intihar olduğu ortaya çıkınca Prodigy grubunun diğer üyeleri Leeroy Thornhill ile Liam Howlett açıklamada bulundu.

Grup arkadaşları Instagram hesaplarından yaptıkları açıklamada,

“Haber doğru. Bunu söylediğimize inanamıyorum ama kardeşimiz Keith hayatına kendi son verdi” ifadelerini kullandılar.

Keith Flint’in Japon eşi DJ Mayumi Kai’nin Flint intihar ettiği gün Japonya’da olduğu ve Keith Flint’in evde bu sebeple yalnız olduğu belirtildi.

Özellikle 90’larda oldukça geniş kitlelerce tanınan ve ünlü olan Prodigy’nin solisti Keith Flint bir zamanlar alkol ve uyuşturucu bağımlısıydı. Uyuşturucu tedavisi de gören Flint alkol ve uyuşturucu kullandığı zamanlarda intihara meyilli biri haline geldiğini sonradan itiraf etmişti.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR