Bu Resimlerde Gördüğün İlk Şey Karakterin Hakkında Önemli Şeyler Söylüyor!


Karakter analizine hazır mısın? Haydi başlayalım! Resimlerde dikkatini ilk çeken şey ne?

1. 

Genç bir kadın görüyorsanız; hayata karşı olumlu ve mutlu bir insan olma ihtimalinizin kuvvetle muhtemel.

Yaşlı bir kadın görüyorsanız; hayat deneyimleriniz oldukça fazla, eleştirel düşünüyorsunuz ve karşılaştığınız sorunlara farklı açılardan bakabiliyorsunuz.

2.

Kafatası görüyorsanız; hayata karşı realist yaklaşan ve belki de bu sebepten dolayı olaylara karşı çoğunlukla kötü açılardan bakan ve hayatınızdaki güzel şeylerin kısa sürede biteceğine inanan biri olabilirsiniz.

Kadın görüyorsanız; doğuştan gelen saf bir yanınız, problemleri ve tehditleri fark etme durumlarında genellikle başarısız olma durumunuz muhtemel.

3.

Ördek görüyorsanız; beyninizin sağ yarım küresi sol yarım küresine göre daha baskın ve hümanist bir kişiliğe sahipsin!

Tavşan görüyorsanız; beyninizin sol yarım küresi sağ yarım küresinin üzerinde hakimlik sağlıyor; yani iyimser bir insan olmaktan çok, teknik açıdan zeki olduğunu söyleyebiliriz.

Eğer ki ördeği ve tavşanı eş zamanlı olarak gördüyseniz; yaratıcı bir kişiliğiniz ve güçlü bir hayal gücünüz var!

4.

Kedi yukarı doğru (basamakları tırmanıyor) gibi görüyorsanız; detaylara çok fazla dikkat etmiyor, biraz düzensiz ve bağımsız bir kişiliğe sahipsin! Gördüğün şeylere inanıyor ve böylelikle bu hayatı sevmeni ve endişeden kurtulmanı sağlıyor.

Kedi aşağı doğru iniyor gibi görüyorsan; sezgilerin çok güçlü! Detaylara dikkat ediyor ve olayları çözerken şansa ihtiyacın olmadığını biliyorsun!Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR