Reynmen YouTube Türkiye Rekorunu Alt Üst Etti!


Başarılı Hip-Hop sanatçısı Reynmen, 2 ayın ardından YouTube kanalına yüklediği yeni şarkısıyla YouTube Türkiye rekorunu alt üst etti. İşte YouTube Türkiye’de en kısa sürede en çok izlenmeye ulaşan yeni video.

Aslen Sivaslı olan ve Reynmen sahne adını kullanan Yusuf Aktaş, YouTube Türkiye’de kırılması zor bir rekora imza attı. 3.2 milyon aboneye sahip olan YouTube kanalına 2 ayın ardından “Derdim Olsun” ismindeki şarkısını yükleyen Aktaş, 24 saat içerisinde 12 milyondan fazla izlenmeye ulaştı. Videonun izlenme sayısı 15 milyonu geçerken Reynmen’de Türkiye YouTube’da 24 saatte en çok izlenen videonun sahibi oldu. Geçtiğimiz dönemde Aleyna Tilki’nin 24 saatte 5 milyon izlenme sayısına ulaşan “Sen Olsan Bari” klibinin rekoru böylece kırılmış oldu.

Derdim Olsun videosu ile sadece YouTube’da değil Instagram ve Twitter’da da büyük yankı uyandıran Aktaş, klibinin içerisinde geçen kısa bir sahneyi Instagram hesabında paylaşması üzerine kısa sahne çok kısa bir sürede 7 milyon izlenmeyi aşarak, Instagram Türkiye rekorunu da kırdı.

Reynmen Dünya Trendlerinde!

Ayrıca YouTube’da kısa sürede 1 milyon beğeni rekorunu da kıran Reynmen, kırılması hayli zor rekorları tek bir video ile kırmış oldu. Yeni bir rekabetin fitilini paylaştığı Derdim Olsun videosuyla ateşleyen Reynmen’in rekorları alt üst eden videosunu yazımızın sonundan izleyebilirsiniz.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR