Rusya’da Bir Kişi Donduktan 6 Saat Sonra Kurtarıldı!


Rusya’da yaşanan olayda bir kişi donduktan 6 saat sonra hayata geri döndü. Akıllara Game of Thrones’un Night King’i getiren olay Rusya’da yaşandı. 55 yaşındaki Vladimir Yakovleviç, donduktan 6 saat sonra yapılan mücadeleler ile hayata döndürüldü. 

Sibirya’da inşaat işçiliği yapan Yakovleviç, aşırı alkolün etkisiyle sokak ortasında bayıldı. Haca sıcaklığının ekside olması nedeniyle adam kısa süre içerisinde dondu. 6 saat sonra hareketsiz bir halde bulunan adam için yetkililere haber verildi. Hastaneye kaldırılan yaşlı adama müdahale edilmeye başlandı. Doktorların yaptığı açıklamaya göre Yakovleviç o kadar donmuştu ki, hastaneye getirildikten bir süre sonrasına kadar yüzündeki kar taneleri erimemişti. Doğrudan hastaya müdahale edemeyen doktorlar, nabzı olmayan hastanın yaşam belirtileri taşındığını tespit etti. 

Yaşanan olayların ardından açıklamalar yapan Dr. Dmitry Mitsukov, hastanın sıcaklık tabancası kullanılarak öncelikle çözüldüğünü sonrasında ise tam 25 kez 5.000 volt elektrik enerjisi verildiğini dile getirdi. 

Doktorlar tarafından yapılan açıklamada böyle bir durumda hastanın kurtulmasının mucize olduğunu ancak Yakovleviç’in hayata döndüğünü belirtti. Doktorlar hastanın şimdilik kontrol altında tutulduğunu ancak kısa süre içerisinde taburcu olacağını belirtti.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı