Samsung Galaxy S10 Özellikleri


Samsung Galaxy S10 Özellikleri
Samsung Galaxy S10 Özellikleri

10 NUMARA TELEFON: SAMSUNG GALAXY S10

S serisinin 2. Sürümünden sonra Samsung firmasının amiral gemi telefonu rolünü üstlenen S modelinin 10. Sürümü 2019 yılının şubat ayında satışa sunulacak. Lansmanı yapılan telefonun özellikleri ise parmak ısırtan cinsten desek pek yalan olmaz. Samsung Galaxy S10 için özellikler tam olarak belli olmasa da bazı özellikleri belli olmuş durumda. Hiç lafı uzatmadan direk telefonun beklenen özelliklerini açıklayalım.

SAMSUNG GALAXY S10 ÖZELLİKLERİ

Günümüzde artık amiral gemi telefonları en az 128 GB depolama hafıza alanına sahip olarak üretiliyor. Samsung’un bu konuda geride kalacağını düşünmüyoruz. Belki opsiyonel olarak 64 GB’lık depolama alanına sahip modeli olsa da beklenen minimum 128 GB depolama alanına sahip olacağı. Kullanım hızının 3D Nand adı verdikleri teknoloji ile arttıran Samsung telefonu 5G uyumlu yapacağını ise doğrulamış durumda.

Telefonun ekranına bakacak olursak her iki taraftan kavisli 5.8 inç genişliğinde bir ekrana sahip olması bekleniyor. Sıfır çerçeve ile sunulacak olan telefonun alt kısmında ise parmak izi sensörü yer alacak. Ayrıca telefonun arkada 3 önde ise 1 kamerası olacak. 3D Nand özelliği ise 128, 256 ve 512 GB telefonlarda çalışıyor. Eğer SD kart girişi sağlanırsa ve telefon 512 GB olarak üretilirse SD kart ile beraber telefonlarda ilk kez 1 TB depolama alan genişliğine Samsung Galaxy S10 ile ulaşacağız demek.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı