Seçtiğin Göz Şekline Göre Bilinçaltında Yatan Saklı Gerçeği Sana Söylüyoruz!

Hazırsanız bilinçaltınızda neler saklı haydi hep birlikte görelim! Hangi göz şekli en çok dikkatini çekti?


Bilinçaltımız, bilincimizin bir parçasıdır. Bilinçaltını kocaman bir hafıza bankası olarak düşünebilirsiniz. Kapasitesi ise neredeyse sınırsız! Bilinçaltımız tanıklık ettiğimiz her şeyi kalıcı bir biçimde kaydeder. Bu testimiz için öncelikle dürüst olmanız gerek. Hazırsanız bilinçaltınızda neler saklı haydi hep birlikte görelim! Hangi göz şekli en çok dikkatini çekti?

1. Tutku dolu bir insansın.

Macera ruhlu birisin, yenilikleri seviyorsun. Yaşadığın hayattan bir süre sonra sıkılıyor ve yeni bir hayata başlama ihtiyacı duyuyorsun. Geçmiş sürekli peşinde seni kovalıyor, ancak geçmişimi affetmeye ihtiyacın var. N’olursa olsun ruhunun iyileşmeye ihtiyacı var ve bunu ancak affederek gerçekleştirebilirsin. Hayallerinden vazgeçme, hayallerinin peşinden gitmeyi unutma!

2. Gizemli bir kişiliğe sahipsin.

Tam anlamıyla bir sır küpüsün! Her şeyi kendi içinde yaşamayı seviyorsun. Çevrendeki insanlar seni tanıyabilmek için çaba gösteriyor, gizemli tavırların herkesin dikkatini çekiyor. Ancak bunu dengelemeye ihtiyacın var. Karanlıklar içerisindeki o yalnız insan rolünü bırakmalısın. Duygularına kulak ver, insanlarla kapalı ilişkiler yerine samimi ilişkiler kurmayı dene.

3. Dikkatleri üzerinde topluyorsun.

Evet, açık söylemek gerekirse doğuştan çekici bir yapın var. Başkalarının ilgisini çekmek için çaba göstermene gerek yok. Auran o kadar yüksek ki, kimsenin seni fark etmemesine imkan yok. Çevrendeki insanlar senin yardımına ihtiyaç duyuyorlar zaman zaman, enerjin o kadar yüksek ki senden güç alıyorlar.

4. Derin bir ruha sahipsin.

Yeni biriyle tanıştığın zaman o insanın derinliğini ve nasıl bir karaktere sahip olduğunu anlayabiliyorsun. Empati gücün epey yüksek. Bu sayede insanlar senin sezgilerine de güveniyor. Zihnin sürekli çalışıyor, sürekli bir şeyleri analiz ediyor. Bazen kaybolmuş hissedebilirsin. Bunun sebebi derin bir ruhunun olması. Herkes hata yapar, sen de yapabilirsin. Hata yapmaktan korkmamalısın. Hata yapmak çok ama çok doğal bir şey, kabul etmelisin. Fazla düşünme, akışına bırakmayı öğren bazen. Kendini sev.

5. Bulmaca gibisin, kimseler çözemiyor seni.

Çevrendeki insanların hayatında bir soru işareti gibisin. Kendini doğru bir biçimde ifade etmekte zorlanıyorsun -ki çünkü çok konuşmak pek sana göre değil. Belki biraz daha açık olmayı deneyebilirsin. Pekala insanlara güvenmiyor olabilirsin ama bu iletişimini de engelliyor, en azından kendini serbest bırakmayı deneyebilirsin.

6. Antika bir ruhun var.

Sanki daha önce farklı bir bedende dünyaya gelmişsin de epey tecrübelisin bu hayata karşı, bilge birisin. İnsanları kolayca etkisi altına alabilen gizemli bir kişiliğin var. Bu büyülü enerjin hayran edici! Bazen öyle bir konuşuyorsun ki, senin bu zamana ait olduğuna inanmak güç oluyor. Sana en iyi gelen ortamlarda bulunmaya devam et, sana zarar verdiğini düşündüğün insanları hayatından çıkarmaya çalış.

7. Tam bir gece baykuşusun.

Farkındalığın epey yüksek, pratik çözümler üretebiliyorsun karşılaştığın durumlar karşısında ama insanlara bu özelliklerini göstermekten de pek hoşlanmıyorsun. Mesleğin illüzyonistlik olabilirmiş! Çoğu insanın içinden çıkamayacağı olaylardan rahatlıkla sıyrılabiliyorsun. Güçlü bir kişiliğe sahipsin.Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı