Sevgilinin Sana Aşık Olduğunu Gösteren 8 Şey


sevgilinin sana aşık olduğunu gösteren

Sevgilin, sana gerçekten aşık mı? Ya da senin hissettiğin gibi hissediyor mu diye merak ediyorsan bunu anlaman için gözden geçirmen gereken bazı şeyler var. Sevgilinin sana aşık olduğunu gösteren  bu kriterler, bu durumu anlaman için sana yardımcı olabilir.

Sevgilinin sana aşık olduğunu gösteren 8 şey…

Önceliği Size Veriyorsa

Pazartesi gecesi bir kadın “Bunu niye yapmıyoruz?” dediğinde erkek yaparsa onun aşık olduğunu bilirsiniz. Kadını kendi arkadaşlarından üstün tuttuğu zaman aşıktır.

İhtiyaçlarınızı Önemsiyorsa

Kadının canı çekerse ona gözleme getirmek için gece yarısı yataktan kalkar. Sırf canınız istiyor diye, sabah kahvesi yapar. Yani, aslında sizin ihtiyaçlarınıza önem verdiğini gösterir.

Sizi Memnun Etmek İstiyorsa

Bir erkek aşık olduğunda, kadınını mutlu ve memnun etmek ister. Bazen basit görünen davranışlarında önemli anlamlar vardır. Sizi sıcak tutmak için battaniyeyle sarıyorsa, restoranda önce sizin için sipariş veriyorsa, kahvenizi sütsüz içmediğinizi bilip evde süt alıyorsa, size aşık olabilir.

Her Zamankinden Mutluysa

Çok neşeli göründüğünde… Birdenbire çok mutludur ve farklı görünür. Arkadaşlarına ve ailesine birdenbirde çok canlı geldiğinde aşıktır.

Evde Eşyalarınızı Tutuyorsa

Kızın kadınca ıvır zıvırını evde bırakmasına izin verdiğinde erkeğin ‘ciddi’ aşık olduğunu bilirsiniz. Birdenbire kadınca bir dekordan gurur duyar. Kadının beğendiği eşyaları alır. Kadının tamponlarını lavabonun altına saklamasına izin verir.

Kendisine Özen Gösteriyorsa

Kendine daha iyi bakmaya ve uzun vadeli düşünmeye başlar. Parasal, fiziksel ve diğer her konuda… Düzenli duş alır, iyi giyinmeye çalışır, güzel koktuğundan emin olmak ister. Okulunu, işini daha iyi konuma getirmek için çalışır.

Başka Kadınları Önemsemiyorsa

Erkekleri delice aşık oluncaya kadar çeşitliliği severler. Bir kadını gerçekten isterse, başka birini elde edebilmek onun için önemli değildir. Sadece aşık olduğu kadını görmek ister. Erkek aşık olduğunda, başka kadınlar onun için bir anlam ifade etmez.

Sevgiyi Derinliklerinizde Hissediyorsanız

Aslında, kadının bir erkeğe “bana aşık mısın?” diye sorması gerekmeyecektir. Eğer aşıksa, kadın bunu kalbinin derinliklerinde hisseder. Peki nasıl mı hissedeceksiniz? Sevgilinizin bakışları, konuşmaları , ve size olan tüm davranışları sevgisini hissetmenizi sağlar.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR