Sevgilinizle mutlaka izlemeniz gereken 5 film!


Sevgilinizle bir araya geldiğinizde film izlemek isteyip bir türlü izleyecek film bulamayanlardan mısınız? Yoksa o kadar film arasından idealini seçmek için uğraşırken sıkılıp vazgeçenlerden mi? Hangi sebeple olursa olsun eğer sevgilinizle film izlemek isteyip de bir türlü o filmi seçemiyorsanız sizin için harika önerilerimiz var!

When in Rome – Aşk Çeşmesi

Beth (Kristen Bell) aşkta yüzü gülmemiş New Yorklu bir kadındır. Kardeşinin düğününe katılmak için Roma’ya gider. Düğünde Nick (Josh Duhamel) ile tanışır. Üzgün bir anındayken aşk çeşmesinin havuzuna girer ve oraya dilek için atılmış paralardan bazılarını alır ve lanetlenir. Bu lanet o paraları atan adamların aşkıdır. Paralardan birinin sahibi de Nick’tir. Beth onunla yakınlaşır ancak Nick’in ona olan aşkının gerçek mi lanet mi olduğunu bilemez.

50 First Dates – 50 İlk Öpücük

Henry Roth (Adam Sandler) gününü gün eden, her gün başka kadınla takılan Hawaiili bir doktordur. Lucy Whitmore (Drew Barrymore) ile tanışınca her şey bir anda değişir. Henry ile Lucy birbirlerinden hoşlanır ve bir ilişkiye başlamak üzeredirler. Ancak Lucy ertesi gün Henry’yi tanımaz. Henry sonradan anlar ki Lucy’nin kısa süreli hafıza sorunu vardır. Lucy her gün uyandığında bir önceki günü hatırlamamaktadır. Henry buna rağmen Lucy’nin kendisini unutmaması için her gün onu kendisine aşık etmeye çalışır.

Along Came Polly – Polly Gelince

Reuben Feffer (Ben Stiller) hayatta hiçbir risk almaktan hoşlanmayan hatta riskten nefret eden bir adamdır. Risk fobisini kamufle edebilmek için risk danışmanlığı yapmaktadır. Eşi tarafından aldatıldıktan sonra hayatında bazı değişiklikler yapmaya karar verir. Polly Prince (Jennifer Anniston) ise Reuben’in tam tersi bir kişiliğe sahiptir. Adrenalin seven biridir ve tam bir maceraperesttir. Reuben ile Polly tanışıp bir ilişki yaşamaya başlarlar.

The Tourist – Turist

Kalbi kırık bir aşık olan Frank Tupelo (Johnny Depp) aşk acısından kurtulmak ve kafasını dağıtmak için İtalya’ya giden Amerikalı bir turisttir. Elise (Angelina Jolie) ile tanışır ancak onunla tanışması bir tesadüf değildir. Frank bir ilişkinin peşinden koşarken kendi çevresinde bambaşka entrikalar olduğunu sonradan fark eder.

How to Lose a Guy in 10 Days – Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir

Andie Anderson (Kate Hudson) bir derginin köşe yazarıdır. Kısa süre içerisinde teslim etmesi gereken bir işi vardır. Kadınların erkeklerle olan ilişkilerinde onları kaybetmelerine neden olan hataları deneyimleyip yazıya dönüştürmesi gerekmektedir. Sadece 10 gün içerisinde bir erkek bulup, kendine aşık ettirip ardından kendinden bıktırması gerekmektedir. Bu görev için seçtiği Benjamin Barry (Matthew McConaughe) ise bambaşka bir işin peşindedir. O da ilk defa bir ilişkisinin 10 günden fazla sürmesi için patronuyla iddiaya girmiştir!


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR