Sevgilisi Balık Burcu Olan Kızların Dikkat Etmesi Gereken 7 Şey


Balık burcu erkeğinin duygusallığı ve hayalperest oluşu herkesçe biline bir detaydır. Özellikle sevgilisi balık burcu olan kızların dikkat etmesi gereken 7 şey vardır. Balık burcuna sahip olan erkeklerin sevgilileri özellikle onların kendi iç dünyalarında yaşadıklarını unutmamaları gerekir.

Balık Burcu Erkeği Özellikleri

• Etkileyicilik. Özellikle bakışları ile karşı cinsi etkilemeyi başararak balık burcu erkeği, duygusal bir portre çizmekten hoşlanmazlar. Balık burcu erkeği kendisi ne zaman isterse o zaman duygusal yanını size gösterirler.
• Hayalperest olmasının yanı sıra tehlikelidir! Hayalperest yapıya sahip olmaları ile anında sizi etkilerler. Sizin için fedakârlık yapmaktan bir an bile tereddüt etmezler. Fakat fedakârlık ve onun size yaşattıkları sonrasında sizde görmek istemediği davranışları görmesi bir anda sizi bitirebilir. Bu nedenle sizin ayaklarınız yerden kesilmiş ve kendinizi çok mutlu hissettiğiniz bir anda gerçek ile yüzleşebilirsiniz. Aynı zamanda balık burcu erkeği ile yaşadıklarınızı unutmanızda mümkün değildir.
• Uyumludur ve gözlemci yapıya sahiptir. Girdiği ortamda hemen tanımadığı kişiler ile bile samimi olabilirler. Anında ortamı gözlemleyerek uyumu yakalarlar.  Fakat ona ters gelen ya da bulunmak istemediği bir ortam ise anında ortamdan kalkıp gidebilirler. Bu da balık burcunun asi yönüdür. Aynı zamanda çok çabuk sinirlenebilirler.
• Sıkılgan yapıya sahiptir. Düzenli olan yaşamdan kolaylıkla sıkılabilir. Sorumluluktan kaçan balık burcu erkeği aynı zamanda tembel bir yapıya sahiptir.
• Sadık ve sesiz olan kadınlardan hoşlanırlar. Onu asla küçük düşürecek harekette bulunmaması gerekir. Çok çabuk terk edebilirler. Bitti dedikleri zaman pişman olsalar da dönmezler.
• Melankolik ve oldukça değişken ruh yapısına sahiptirler. Ne istedikleri konusunda tahminde bulunmak kimi zaman zordur. Size git dediğinde aslında gitme demek istiyor olma olasılıkları bir hayli fazladır.
• Yapmacık gülüş ya da egoist tavırlar onu kendinizden soğutmanız için yeterli olacaktır. Onun her dediğinizi yaptığınız anda ilişkinizi bitirebilir. Ona kendini tamamen bırakan ve ipleri eline veren bir ilişki iste gibi görünse de tersini ister.
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı