Sevgilisi olmayanlar için 14 Şubat Rehberi “Yalnızlara Öneriler”


Sevgililer günü yaklaşıyor. Hazırlıklı mısınız? Sizin için durum ne kadar önemli ya da ne kadar farklı bilmiyoruz ama sevgililer günü için insanların gerçekten farklı planları oluyor. Sevgililer günü tavsiyesi ya da benzer bir yazı değil bu. Bu yüzden sevgiliniz ya da partneriniz var ise ilginizi çekmeyebilir. 🙂

1- Sevgililer günü ve anlamak

Aslında olay tamamen ticari. Fakat şu an bunun detaylarına hiç girmeyeceğiz. Ağırlıklı olarak sizin bu süreçte neler yapabileceğinizi ve süreci nasıl değerlendirebileceğinizi konuşmak istiyoruz. İnsanların bu sürece çok daha yakın bir şekilde ilerlemesi ve kendilerine has bir yakınlık taşıması, zaten sürecin nasıl ilerleyeceğini bizlere çok rahat gösteriyor. Biraz karışık oldu değil mi? Gelin toparlayalım.

2- Sevgililer gününde yapılması gerekenler

Aslında bunun net bir kuralı yok. Fakat sevgilisi olmayanlar için süreç tam anlamıyla karışık. Çünkü bazı insanlar bu konuda kendini suçlar iken, bazı insanlar gerçekten psikolojiyi dahi bozabiliyor. Arkadaşlar böyle bir şey yok. Sevgililer günü adına herkes kendine düşeni yapıyor. Kendisi bu konuda pek matah bir şeymiş gibi gösteriyor bu günü. O yüzden hiç birine takılmamanızı ve tamamen kendinize has tavrınızla yolunuza devam etmenizi öneriyoruz.

3- Keşiflerin sonu yoktur

Sevgililer gününde herkes partneri ile takılırken siz kendinize farklı bir heyecan yaratabilirsiniz. Mesela sevgiyi ve aşkı düşünmek yerine kendinizi geliştirmeyi düşünebilirsiniz. Sevgililer gününde en çok tutan laf “her koyun kendi bacağından asılır” lafı olacaktır. Bu yüzden bu lafı kendinize bir şiar edinin ve bu laf çerçevesinde güzel şeyler yapın.

4- Kimisi için güzel başlangıçlar olabilir

Sevgililer gününde kendiniz için bir şeyler yapma isteğiniz olabilir. Film izleyin, güzel bir yemek yapın, kendinizle güzel vakitler geçirin, kitap okuyun. Aslında bireysel şeylere ne kadar ihtiyaç duyduğunuzu fark edeceksiniz. Bilinçli ve istekli bir yalnızlık kadar güzel olan başka bir şey yoktur. Sizler de bu süreci gerçekten bu denge ile ilerleterek güzel bir 14 Şubat geçirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Önemli aramalar:

Sevgililer günü ne zaman?

Sevgililer günü ayın kaçı?

Sevgililer günü için öneri

Sevgilisi olmayanlara sevgililer günü önerileri

Sevgilisi olmayana 14 Şubat önerileri 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR