Şeyma Subaşı’nın 16 yaşındayken katıldığı mankenlik yarışmasının görüntüleri ortaya çıktı!


Şeyma Subaşı’nın 16 yaşındayken katıldığı mankenlik yarışmasının görüntüleri sosyal medyada büyük ilgi gördü. Subaşı’nın söyledikleri, utangaç tavırları, şimdiki haliyle hiç benzemeyen duruşu çok sayıda beğeni ve yorum aldı. Şeyma Subaşı’nın yıllar içindeki değişiminin asıl sebebinin estetik mi yoksa tarz değişikliği mi olduğu soruları gündeme geldi. İşte Şeyma Subaşı’nın yarışmadan görüntüleri ve verdiği ilginç röportaj!

Acun Ilıcalı ile evliliği kadar boşanması da olay olan Şeyma Subaşı’nın 16 yaşında katıldığı mankenlik yarışmasından görüntüler ortaya çıktı. Instagram’da 3 milyondan fazla takipçisi olan Instagram fenomeni Subaşı’nın bu görüntüleri sevenleri ve sevmeyenleri tarafından ilginç karşılandı.

Subaşı yarışmada verdiği röportajda şu sözleri kullandı:

“Büyüyünce modacı olmak istiyorum, zaten asıl hedefim bu. Defilelere çıkacağız, defilelerde iç çamaşırı giymem mesela, giymeyeceğimi ailem de biliyor. Buna karşı çıkarlar. Çünkü ben de giymek istemem, sonuçta herkes bizi canlı yayında izleyecek, herkesin vücudumu görmesini istemem yani.

“Jürinin karşısına çıkmadan önce Armağan Çağlayan ‘senin o yüzündeki makyaj ne bakayım’ dedi. Ben de ‘çok yoktu aslında’ dedim. O da ‘baya var, onları sil öyle çık jürinin karşısına’ dedi.”


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR