Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı Boşanıyor Mu?


Geçtiğimiz aylarda sürpriz bir şekilde dünya evine giren ünlü şarkıcı Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı hakkında bomba iddia. Her anlarını sosyal medya üzerinden paylaşan yeni evli çift boşanıyor mu ? İşte Sinan Akçıl’ın yanıtı.

Kısa bir süre önce yaptıkları evlilikle gündeme bomba gibi düşen Burcu Kıratlı ve Sınan Akçıl çiftinin boşanma aşamasına geldiği iddia edildi. Şarkıcı Sinan Akçıl ile oyuncu eşi Burcu Kıratlı geçtiğimiz aylarda Amsterdam’da dünya evine girmişti. Ünlü çift hakkında ortaya yeni bir iddia atıldı. 2. Sayfa’nın haberine göre ünlü çift boşanıyor…

Ortaya atılan iddialara göre çiceği burnunda çift arasında yaşanan ufak bir kıskançlık krizi büyüdü ve ikili boşanmaya karar verdi. Hatta Sinan Akçıl’ın avukatına boşanma davası için talimat verdiği de iddia edildi. 

Kulislerde konuluşanlara göre Burcu Kıratlı’nın evliliğini kurtarmak istemesine rağmen Akçıl avukatına boşanmak istediğini beyan etmiş ancak boşanmak için bir dilekçe henüz vermemiş. 

Konu hakkına açıklama yağan Akçıl boşanma iddialarına şu sözlerle yanıt getirdi. “Böyle haberlerin çıktığına daha önce pek çok kez tanık olmuştum ancak bizim ilişkimiz için biraz daha erken sürede çıktı. Böyle bir durum yok. Tabii ki de tatsızlıklar her ilişkide olur. Biz bu tartışmaları aşan bir çiftiz.” dedi. 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR