Sırt Roketi Yarışlarına Hazır Mısınız? Yarışacak Eleman Aranıyor


2019 Yılında başlayacak olan sırt roketleri yarışına hazır mısınız?

 

Jetpack ismiyle gündeme gelen ve sırt roketi olarak karşımıza çıkan bu etkinlik, nihayet gerçeğe dönüşüyor. Jetpack Aviation isimli şirket tarafından organize edilen bu yarışlar, pek çok kişi için pozitif bir eğlence ve heyecan yaratacak.

Onlarca yıldır sırt roketlerinin bilim kurgu dünyasından çıkıp gerçek hayata dahil olması için bekledik. ABD’li Jetpack Aviation şirketi şimdi bu alanda ilk adımı atarak dünyanın ilk sırt roketi yarışlarını düzenlemek için düğmeye bastı. Bu konsepti kanıtlamak için yakın zamanda iki sırt roketi pilotu birbirine yakın uçuşlar gerçekleştirerek yarışların güvenliğini test etti.

Yarışacak ekipler aranıyor

Testler sorunsuz bir şekilde tamamlandığı için insanlara çözüm olarak oldukça heyecanlı seçimler yaratan bu keyifli eğlence için sizler de bir inceleme yapabilrisiniz. Katılmak için ekiplerin birden fazla sırt roketi satın almak ya da kiralamak için gerekli fonu elde etmiş olması gerekiyor. Jetpack Aviation ekiplere gerekli eğitimi ve bakım hizmetlerini sağlayacak. Mayman, diğer üreticilerin de yarışlara dahil olmasına açık olduklarını söyledi. Diğer sırt roketi üreticilerinin de hava araçlarının güvenli olduğunu kanıtlaması gerekiyor. Bu yüzden biraz daha heyecanlı olacağından şüphemiz yok.

Ufak bir eğitim süreci ile oldukça heyecanlı olacak olan bu eğlence için, sizler de başvurunuzu yapabilir, süreçlerinizi ilerletebilirsiniz.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR