Steam Sonbahar İndirimleri


Steam Sonbahar İndirimleri
Steam Sonbahar İndirimleri

STEAM NEDİR?

Valve şirketi tarafından oluşturulan Steam programı oyun dünyasının kalbi niteliğinde bir uygulamadır. Bağımsız veya bağımlı oyun yapımcılarının, oyuncuların ortak platform üzerinde iletişim kurabilmeleri ve birlikte oyun oynayabilmeleri için dijital oyun dağıtım platformuna steam denir.

STEAM İNDİRİM TARİHLERİ BELLİ OLDU

Sene içerisinde hem mevsimsel hem de özel günlerde özel indirimlerle oyuncuların birçok oyunu daha uygun fiyattan almasını sağlayan Steam, yaklaşan cadılar bayramı ve sonbahar mevsimi için indirim tarihlerini açıkladı. Cadılar bayramı ile ilgili tam net bilgi sunulmasa da Sonbahar mevsim indirimleri ile ilgili detaylı bilgi veren firma, sonbahar mevsim indirimlerini 20 Kasım 2018 tarihi itibari ile başlatacak ve 6 gün boyunca sürecek indirimler 26 Kasım 2018 tarihinde son bulacak. Ayrıca açıklamanın yanında Kış mevsimi indirim tarihlerini de açıklayan firma, kış mevsimi indirimlerinin 21 Aralık 2018 tarihinde başlayacağını ve toplamda 14 gün süreceğini duyurdu.

STAM SONBAHAR İNDİRİMİNE GİRECEK OYUNLAR

Birçok oyuncu üst düzey seviye oyunlarda indirim beklese de o oyunların dışında indirime giren ve oynaması oldukça zevkli birçok oyun bulunmakta. Henüz liste tam açıklanmadığı için şu anda sadece açıklanan oyunlar arasında hazırladığımız indirimli liste ile sizi baş başa bırakıyoruz.

Listemizin ilk sırasında, Rise Of The Tomb Raider oyunu buluyor. 89 liralık etiket fiyatına sahip olan bu oyun %75 gibi dev bir indirim sayesinde 22,25 TL karşılığında alınabiliyor. Çıktığı günden beri büyük ilgi uyandıran Payday 2 oyunu ise 160 liralık etiket fiyatını %86’lık bir indirimle 22,69 TL üzerinden sunuyor. Bunun dışında birçok oyun sonbahar mevsimine kadar büyük indirimler alması bekleniyor.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR