Survivor 2018 All Star Ünlüler ve Gönüller Belli Oldu!


Acun Ilıcalı‘nın reyting rekorları kırdığı ve en çok izlenen yarışmalarından biri olan Survivor 2018 izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor. Survivor 2018 önceki yıllardan farklı olarak All-Star olacak düzenlenecek. Önceki yarışmalardan birincilik elde eden şampiyonlar kıran kırana bir mücadele ele ile tekrar mücadele edecek. Acun Ilıcalı Survivor 2018 için bir çok iddalı sürprizleri ile izleyicileri şaşırtmaya hazırlanıyor.

Acun Ilıcalı’nın yurt dışından satın alarak ülkemize kazandırmış olduğu Survivor yarışması bu yılda çok iddialı şekilde izleyenleri tarafından bekleniyor. Ülkemize kazandırdığı yarışmalar ve programlarla dikkat çekmeyi başaran Acun Ilıcalı Survivor 2018 ile tekrar izleyicileri ekran başına kitlemeyi hedefliyor.

  Şeyma Subaşı'dan Acun Ilıcalıyı Sildi İddiasına Cevap!

Survivor 2018 All-Star için yarışmacı seçmelerine başlanıldı. Seçmeler devam ederken izleyicinin en çok merak ettiği kısım hangi ünlülerin yarışmada yer alacağı oluyor. Yarışmacı profili genellikle dizi oyuncuları ve sporculardan oluşan ünlüler grubu yine bekleyenleri tarafından oldukça merak ediliyor. Büyük kitlelerin beklediği Survivor 2018 yarışması 10 Şubat 2018 tarihinde başlayacağı duyuruldu.

Heyecanla beklenen yarışma da 11 yarışmacının ismi açıklandı. Yarışmacılardan birisi ise uzunca konuşulan Cumali Akgül oldu. Cumali Akgül Iğdır’dan İstanbul’a yürüyerek ada da bir çok zorluğa göğüs gerebileceği konusunda iddialı bir aday olarak görülüyor. Açıklanması büyük bir heyecanla beklenen 10 yarışmacı kaldı.

İşte Survivor 2018 All-Star Açıklanan Yarışmacı Listesi:

-Nihat Doğan

nihat dogan - survivor 2018

-Turabi Çamkıran

-Hilmi Cem İntepe

-Ümit Karan

-Nagihan Karadere

-Hakan Hatipoğlu

-Cumali Akgül

-Sema Aydemir

-Merve Aydın

-Murat Ceylan

-Adem Kılıççı

-Sahra Işık

-Nevin Yanıt

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR