Survivor 2018 ‘de İki İsim Daha Belli Oldu!


Survivor 2018 All Star yarışmasında kimler olacağı tartışılırken cevaplar yavaş yavaş gelmeye başladı. İsimleri belli olan yarışmacılar Survivon 2018’e hazırlanmaya başladılar bile… Turabi, Hilmi Cem, Hakan Hatipoğlu gibi isimlerin yarışacağı grupta gönüllüler takımı hala farklı isimler ile kafa karıştırmaya devam ediyor. Seçmeleri devam eden gönüllüler takımı için ise bir çok isim söylenirken bazı isimler dikkat çekiyor. Bunlardan Ramazan Kalyoncu ve Ecem Karaağaç isimlerini hatırlayacaksınızdır. Göz6 evinde isimlerinden çokça söz ettiren Ramazan Kalyoncu ve Ecem Karaağaç ikilisininde Survivor 2018’de yarışacağı iddia edildi.

Peki Survivor 2018 yarışmasında çokça adı geçen Ecem Karaağaç ve Ramazan Kalyoncu Kimdir?

Ecem Karaağaç Kimdir?

Survivor 2018 yarışmasında adı geçenlerden biri olan Ecem Karaağaç, 14 Temmuz 1991 Bursa doğumludur. Yarışmacı Yaşar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunudur. Daha önceden Göz6 yarışmasında Survivor için yarışan Karaağaç heyecan tutkunu bir yarışmacı olarak dikkat çekmiştir. Geçen yıl Göz6 yarışmasında Survivor’a katılmayı çok istemiş ancak katılmaya hak kazanamamıştı. Profesyonel olarak yüzücülük yapmakta olup 6 yıl kadar lisanslı basketbol oynamıştır. Ayrıca okçuluk, rüzgar sörfü, futbol, kayak ve binicilikle gibi spor dallarıya da uğraşmıştır. Ecem Karaağaç, Göz6’nda finale kalmayı başaran üç kızdan biridir.

 

Ecem Karaağaç mesleğini ve spor yapmayı oldukça seviyor.

  Survivor 2018 All Star Ünlüler ve Gönüller Belli Oldu!

RAMAZAN KALYONCU KİMDİR?

8 Nisan 1990’da Rize’de doğan Ramazan Kalyoncu, çocukluğundan bu yana spora ilgisi çok fazla idi. Ve bir çok spor dalıyla uğraştı. 1998 yılında futbol ile ilgilenirken 2003 yılında ise boksla uğraştı. 2009 yılında Fitness Eğitmenliği yaparken pilates, yoga gibi spor dalları ile profesyonel olarak ilgilendi. Daha sonrasında ekran önü için eğitimler alan Ramazan özel bir tiyatroda yer aldı ve kamera önü eğitimi aldı. Best Model Of Turkey yarışmasında finale çıkan Ramazan Kalyoncu, Idol of Models yarışmasında Türkiye’nin en iyi 3. Erkek Modeli seçildi. Sonrasında Göz6 programı ile beraber bir çok klip ve reklam filmlerinde bulundu.

  Şeyma Subaşı'dan Acun Ilıcalıyı Sildi İddiasına Cevap!

Damla Can Çıkmazı…

10 Şubatta başlayacak olan Survivor 2018 All-Star yarışmasında adı bir çok kez gündeme gelen Damla Can’ın da yarışmacı olarak katılacağı iddia edildi. Survivor 2016’da finale kalarak büyük bir başarı gösteren Damla Can ile ilgili iddialar devam ediyor. Ancak Survivor resmi hesaplarından ya da Acun Ilıcalı’dan herhangi bir doğrulama yayınlanmadı.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR