Survivor 2019 Emin Günenç kimdir?


 Survivor 2019 içerisinde oldukça önemli adaylar var. Bu adaylardan biri de Emin Günenç olarak çıkıyor karşımıza. İsterseniz Emin Günenç kimdir sorusuyla başlayalım.

  Survivor yarışmacısı cüretkâr pozlarıyla çok konuşulacak!

10 sene futbol oynayan Emin Günenç, gerçekten kendini iddialı bulan yarışmacı adaylarından birisi. Bu konuda gerçekten farklı seçimlere ulaşan yarışmacı, oyuncu olarak çalışmalarını sürdürüyor. Tekirdağlı olan yarışmacı adayı, bir sakatlık yaşadıktan sonra futbolu bırakmış ve 6 yıldır fitness ile ilgileniyor. Bakalım konuyla ilgili karşımıza neler çıkacak ve nasıl bir çalışmaya ulaşılacak merak içerisinde bekliyoruz.

Survivor 2019 bu sene nasıl olacak?

Survivor 2019 bu yıl ünlüler ve gönüllüler yerine Türkiye ve Yunanistan olarak çıkacak karşımıza. Hem farklı bir format üzerinde oluşacak bu sistem, hem de kişiler için gerçekten çekişmeli olacak. Sanırım Acun Ilıcalı bu sene reyting rekorlarını en yüksek şekilde kırmak istiyor ve bunu da bu şekilde ön plana çıkaracak gibi görünüyor.  Alışılagelmişin dışında bir format ile yarışmaları götürecek olan Acun, bu konuda her şekilde ilerleyecek diyebiliriz.

Oyunlar da değişiyor tarz da

Survivor 2019 bu sene oldukça iddialı geliyor. İnsanların merakla beklediği bir yarışma olan Survivor 2019, bakalım nasıl bir ilerleme kaydedecek. Türkiye ve Yunanistan yarışmaları ve maçları ne şekilde ilerleyecek hep birlikte göreceğiz ve süreci de birlikte ilerletmiş olacağız. Merakla yapılacak yarışmaları ve etkinlikleri bekliyor olacağız. Bakalım süreç nasıl ilerleyecek ve nelerle karşılaşmış olacağız.

 

Survivor 2019 Başlama Tarihi

Survivor 2019 yarışma tarihinin başlangıcı şu an için 2 Şubat olarak 2019 olarak görünüyor. Olası bir değişiklik olmazsa durumun nasıl ilerleyeceğini ve ne şekilde başlayacağını hep birlikte görmüş olacağız.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR