Survivor 2019 Seda Ocak Kimdir?


Survivor 2019 için yeni adaylar belli olmaya başladı. Bu konuya ilişkin olarak ortaya çıkan adaylar, örneklerle çıkıyor karşımıza. Peki ama kim bu adaylar? İkinci olarak belli olan aday Seda Ocak oldu. Peki Seda Ocak kimdir? 

  Survivor 2019 Emin Günenç kimdir?

Şu sıralar Survivor 2019 oldukça gündemde. Özellikle Türkiye ve Yunanistan arasında yapılacak olan bu yarışmalar, daha çok güçlü ve güvenilir yarışmacılardan seçiliyor. En azından insanların oy birliği ile seçtiği kişilerin ortak özelliklerinden biri bu. Peki ama Seda Ocak kimdir? Ne iş yapar? Gelin 2019 Survivor Seda Ocak ile ilgili beklentilere detaylı olarak göz atalım.

Eski Yarışmacılardan Sema’nın İkizi

Eski yarışmacılardan Sema’nın ikizi olan Seda, 34 yaşında. Bursalı olan yarışmacı eski milli antrenör. Oldukça sporcu bir aile oldukları için bu konuda fazla zorlanacağı düşünülmüyor. Aynı zamanda da iki çocuğu var ve bu konuda oldukça iddialı görünüyor. 100 metre engelli koşucusu olan Seda Ocak, 2003 senesinde evlenmiş ve sonrasında sporu bırakmış. Günde 2 antreman ile survivor için hazırlık yaptığını söylüyor. Canının tatlı olmadığını söyleyen Seda Ocak, hırslı bir yarışmacı olduğunu söylüyor.

Seda Ocak Kimdir?

Bursalı olan yarışmacı 34 yaşında ve oldukça fit bir vücut yapısına sahip. Bunda daha önce yaptığı sporların da gerçek manada etkisi var. Hepimize güçlü bir yapıda ön plana çıkacağını söyleyen yarışmacı, insanlara Seda Ocak Survivor içerisinde ne yapacak diye sorduruyor. Bakalım hep birlikte göreceğiz.

Bu sene Survivor 2019 ne zaman başlıyor?

Başlama tarihi olarak 2 Şubat 2019 tarihi seçilmiş. Yani Survivor ne zaman başlıyor sorusuna cevabımız 2 Şubat olacak ve  TV8 ekranlarında olacak. Geniş bir kitleye hitap eden Survivor yarışması, insanların en çok ilgisini çeken yarışmalardan biri. Bu yüzden sizlerin de yorumu ve puanı önemli olacak bu yarışma içerisinde.

 

Bu yazıda yer alan başlıklar;

Seda Ocak kimdir?

Seda Ocak mesleği nedir?

Seda Ocak Survivor 2019


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR