Survivor 2019 Yarışmacılarından Bora Edin Kimdir?


Survivor 2019 yarışmacısı Bora Edin kimdir? Bora Edin nerelidir? Bora Edin kaç yaşında? Televizyon ekranlarının en çok izlenen yarışma programı Survivor 2019’un bu yılki yarışmacılarından olan Bora Edin kimdir?

TV8 ekranlarında yayınlanacak olan sevilen yarışma programı Survivor 2019’da bu yıl büyük çekişmeler yaşanacak. 2 Şubat Cumartesi günü ekranlara geri dönecek olan fenomen yarışma bu yıl farklı bir konsept ile karşımıza çıkacak. Türkiye – Yunanistan takımlarının yer alacağı Survivor 2019 yarışmacıları merak ediliyor. Survivor 2019 yarışmacıları arasında en çok dikkat çeken isimlerden birisi olan Bora Edin kimdir? Nerelidir ? Kaç Yaşındadır?

  Survivor 2019 yarışmacılarından Okay Köksal kimdir?

Bora Edin Kimdir?

İstanbul doğumlu olan Bora Edin, 34 yaşında. Crossfit eğitmenliği yapan Bora Edin, crossfit haricinde her spora ilgi duyuyor. Malta’da profesyonel olarak futbol oynayan Bora Edin, İsviçre’de de top koşturdu. Bora Edin spor geçmişini ve Survivor 2019 iddiasını şu sözlerle dile getirdi.

“Hemen her sporu yapıyorum. Malta’da futbol oynadım . Hem profesyonel hem amatör futbol oynadım. Crossfitt’de de derecelerim var. Badminton oynadım, basketbol oynadım birçok sporu yapıyorum. Geçen yıl bebeğimizi kaybettik o yüzden katılamadım. Orada olmayı çok istiyorum. Birinci olursam, hırsım, pes etmemem ve centilmenliğim sayesinde olacağım. Şu an bu videoyu kim izliyorsa 2019 Survivor şampiyonunu izliyor.”

Survivor 2019 için Dominik’e uçan Bora Edin sosyal medya hesabı üzerinde şu sözleri paylaştı.

“Veeee beklenen an geldi, gidiyorum..Bu yıl bu kadronun içinde olmak benim için çok anlamlıydı.. Bu süreçte benden desteğini esirgemeyen tanıdığım, tanımadığım, yeni tanıştığım tüm dostlara canı gönülden teşekkür ederim…Bende desteğinizi önce Allah’ın izniyle sonra kendi inancımla bayrağımızı en iyi şekilde temsil edip boşa çıkartmayacağım.. Bundan sonraki süreçte destekleriniz ve dualarınızla beni çok güçlü hissettiriceğinize eminim.. Final koltuğunda görüşmek dileğiyle!…”

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı