Survivor 2019 yarışmacılarından Büşra Yalçın kimdir?


Survivor 2019 kadroları açıklandıktan sonra yaşı ve atikliğiyle dikkatleri üzerine çeken Büşra Yalçın şampiyonluk için iddialı konuşuyor. İşte Büşra Yalçın hakkında merak edilen her şey!

  Survivor 2019 yarışmacılarından Melisa Emirbayer kimdir?

Büşra Yalçın, 1997 Tokat doğumludur. Yengeç burcu olan güzel yarışmacı 178 boyunda ve 58 kilodur. Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi’nde Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümüne devam etmektedir. İlkokul 4. Sınıfa giderken voleybolla tanışan Büşra, İstanbul Bahçelievler Voleybol Kulübünde 12 yıl voleybol oynadı. Aynı kulüpte idari menajerlik görevi de yaptı. Başarılı sporcu gelecek hedeflerinin spor okullarından yöneticilik yapmak ve Türk voleyboluna katkıda bulunmak olduğunu söylüyor.

Büşra Yalçın İstanbul Bahçelievler’de ikamet ediyor. Üniversite 1. sınıftayken gittiği doğa kampında yaşadığı şartların Survivor ile çok benzediğini belirten iddialı yarışmacı, o andan itibaren Survivor’a katılma kararı almış. Survivor’un artık bir kadın şampiyonu hak ettiğine inanıyor ve hırsıyla bunu başarabileceğini söylüyor. Voleybol oynarken milli takıma gidememenin üzüntüsünü Survivor Türkiye/Yunanistan’da milli duygular ile mücadele ederek gidermek istediğinin altını çiziyor.

İddialı yarışmacı, Türkiye halkının Türk yarışmacıları sahiplenip destekleyeceğine inanıyor. “Voleybolda takım ruhunu aldığım için orda da bunu göstererek finale kadar gidebileceğimi ve kazanacağımı düşünüyorum” diyerek iddiasını ortaya koyuyor.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR