Survivor 2019 Yarışmacılarından Ecem Onaran Kimdir?


Survivor 2019 yarışmacısı Ecem Onaran kimdir? Ecem Onaran nerelidir? Ecem Onaran kaç yaşında? Televizyon ekranlarının en çok izlenen yarışma programı Survivor 2019’un bu yılki yarışmacılarından olan Ecem Onaran kimdir?

 

  Survivor 2019 yarışmacılarından Hikmet Tuğsuz kimdir?

TV8 ekranlarında yayınlanacak olan sevilen yarışma programı Survivor 2019’da bu yıl büyük çekişmeler yaşanacak. 2 Şubat Cumartesi günü ekranlara geri dönecek olan fenomen yarışma bu yıl farklı bir konsept ile karşımıza çıkacak. Türkiye-Yunanistan takımlarının yer alacağı Survivor 2019 yarışmacıları merak ediliyor. Survivor 2019 yarışmacıları arasında en çok dikkat çeken isimlerden birisi olan Ecem Onaran kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşındadır?

Ecem Onaran Kimdir?

İzmir doğumlu Ecem Onaran 29 yaşında. Ege Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunu Ecem, atletizme 8 yaşında başlayan Onaran, Fenerbahçe koordinatörlerinin kendisini keşfetmesi sonucu bu kulübe dahil oldu. 2001’de kapalı salon 300 metre Türkiye rekorunun sahibi oldu. 2002’de 400 metrede tek yarışta dört farklı yaş kategorisinin Türkiye rekorunu elde etti. 2003 yılında koştuğu 55.89’luk 400 metre derecesi ile Avrupa’nın en iyi derecesi ödülünü aldı ve 13 yaşında A Milli Takım’a giren ilk Türk kız sporcu seçildi.

Aynı süre zarfında, Fenerbahçe Spor Kulübü’ne Hizmet Veren En İyi Kadın Sporcular ödülüne layık görüldü. Yılmaz Sazak Uluslararası atletizm yarışmasında 100 metre Yıldız Bayanlar Türkiye rekorunun sahibi oldu. Yine milli takım forması altında katıldığı Balkan Şampiyonası’nda 400 metre şampiyonu oldu. Beyrut’ta yapılan Gençlik Olimpiyatları’nda 200 metrede genç olimpiyat 3.’sü oldu. Senelerce üst üste 100, 200, 300 ve 400 metrede kendi yaş kategorisinde Türkiye Şampiyonu ve Türkiye rekortmeni oldu. Şu anda profesyonel hayatına kişisel antrenör olarak devam ediyor.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı