Survivor 2019 yarışmacılarından Kader Karakaya kimdir?


Survivor 2019 yarışmacıları arasında gerek hayat hikayesi gerekse azimli kişiliği ile en çok dikkat çeken isimlerden birisi olan Kader Karakaya kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşındadır? Hayat hikayesi herkesin gözünde ilgi odağı olan Kader Karakaya ile ilgili merak ettiğiniz her şey!

  Survivor 2019 Yarışmacılarından Bora Edin Kimdir?

Kader Karakaya kimdir?

22 yaşında Bursa’dan yarışmaya katılıyor. Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü’nde yükseköğretimine devam ediyor. Boyu 167 cm ve 54 kilo.

Fenerbahçe Spor Okulları’nde futbol eğitmeni olan iddialı sporcu 4 yaşında jimnastiğe başlamış. Ancak o dönemlerde babasını kaybettikten sonra Lösemi tedavisi görmeye başlamış. Sporla hayata tutunduğunu belirten başarılı sporcu hayatla mücadelesini hiçbir zaman bırakmadığını şu sözlerle ifade ediyor: “Hayat beni bir Survivor olarak yetiştirdi”

Küçük yaşlardan beri mücadeleye alışık olduğu için özlemden başka hiçbir sorun yaşamayacağını söylüyor. Açlığın onu hiçbir şekilde ada hayatında zorlayacağını düşünmüyor.

“Survivor’ı izlediğinde damarlarındaki kan akışı hızlanıyor. Orda olmayı çok istiyorum. Oradaki yarışmacılara bakıyorum, mücadelelerine bakıyorum. Benim orada olmam gerekiyor!” diyor ve Survivor’da yapabileceğinden şüphesinin olmadığının altını çiziyor.

Bir Survivor yarışmasında olması gereken kriterlerin hepsine sahip olduğuna inanıyor. “Eğer bir takım oluşturulacaksa o takımın bu kana ihtiyacı var, o da benim!” diyerek iddialı bir başlangıç yapıyor.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı