Survivor Birleşme Partisinde Neler Olacak?


Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan’da milyonlarca kişinin beklediği o büyük gün geldi. Survivor Birleşme Partisinde neler olacak?

Ekranların nefes kesen yarışma programı Survivor 2019’da birleşme partisi geldi çattı. Survivor 2019’un hafta sonu yayınlanacak olan bölümünde birleşme partisi eğlencesi ekranlara gelecek. Peki Survivor’da birleşme partisinde neler yaşanacak. Birleşme partisinde kimler var?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Türkiye – Yunanistan yarışması tüm heyecanıyla devam ediyor. Survivor 2019’un yeni bölümü yarışmacıların ve izleyicilerin merakla beklediği ve sürprizlerle dolu anlara sahip olacak.

Survivor’ın yeni bölümü adada merakla beklenen birleşme partisine sahne olacak. Survivor 2019’da yaşanacak olan “Birleşme Partisi”nde “Anlat Bakalım” oyununun yanı sıra ucunda büyük ödül olan futbol maçı oynanacak. 

Türk ve Yunan yarışmacıların oynayacağı futbol maçında bir Survivor geleceği tekrar edilecek. Survivor’ın birleşme partisinde ayıca şarkı yarışma düzenlenecek. Adadaki yarışmacıların katılacağı bu yarışmada Murat Boz ve Seda Sayan jüri olacak. Birleşme partisinde ayrıca Murat Boz konser verecek. 

Survivor 2019’un birleşme partisinde başka nelerin yaşanacağını hafta sonu ekranlara gelecek olan Survivor 2019 bölümlerinde görebileceğiz.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR