Survivor Ecem Enerji Yüklemesi Bahanesiyle Defalarca Cinsel Saldırıya Maruz Kaldı!


Survivor Ecem, kendisini enerji yükleme bahanesiyle istismar eden kişiden şikayetçi oldu. Ecem Karaağaç, Survivor Türkiye – Yunanistan yarışması öncesi “Sana enerji yüklemesi yapacağım birinci olacaksın” diyerek kendisini defalarca istismar eden kişiden şikayetçi olarak savcılığa suç duyurusunda bulundu. 

Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan yarışmacısı Ecem Karaağaç, yarışma öncesi kendisine enerji yüklemesini yaparak birinci yapacağını söyleten kişi tarafından defalarca cinsel saldırıya maruz kaldığını söyledi. Yarışmanın başlamasının ardından adaya veda eden Ecem, kendisini istismar eden kişiyi savcılığa şikayet etti. 

Survivor yarışmasına katılacağını sosyal medya hesapları üzerinden duyuran Ecem Karaağaç’ın bir takipçisi, “Sana enerji lazım. Tanıdığım biri var, sana enerji yüklerse birinci olursun” diye mesaj attı. Karaağaç bu mesajın ardından teklifi kabul etti ve kendisine tavsiye edilen kişi ile buluştu.

Sözde enerji verme uzmanı olan kişi, enerji verme vaadiyle Ecem ile defalarda birlikte oldu. Yarışmaya katılan ve çok kısa bir süre sonra elenen Ecem Karaağaç, kandırıldığını anlayınca İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurdu. İstismar edildiğini söyleyen Ecem Karaağaç, kendisini kandıran kişinin cezalandırılmasını istedi.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR