Survivor’ın Renkli Yarışmacısı İstanbul’dan Kaçıp Köye Yerleşti!


Survivor 2017’ye renk katan isimlerden biri olan Berna Öztürk, hatırlayacağınız üzere 5. hafta yapılan eleme konseyinde yarışmadan elenmişti. Kendisi şimdilerde İstanbul’dan kaçıp Muğla’da bir köye yerleşmiş.

TV8’in sevilen yarışması Survivor 2017’nin renkli yarışmacısı Berna Öztürk yarışmadan elenmesinin ardından DJ’Lik işine geri dönmüştü. Öztürk İstanbul’un kalabalığından kaçıp köye yerleştiğini açıkladı.

Berna Öztürk şöyle diyor: ”Muğla’nın Akyaka ilçesindeki bir köyde yaşıyorum. Artık kalabalığı sevmiyorum. İşlerimden dolayı İstanbul’a gelip gidiyorum. Çok güzel bir köy hayatım var.”

Muğla’da mutlu olduğu her halinden belli!

Sosyal medya hesaplarından da sık sık yaşadığı yerlerden ve hayatından paylaşımlar yapıyor.

Peki ya Berna Öztürk kimdir?

Berna Öztürk, 28 Nisan 1983’de doğdu. Çılgın karakteriyle ünlü olan Berna Öztürk, DJ’lik yapmaktadır. Survivor 2017 yarışmacısı Berna Öztürk 28 Nisan 1983’de İstanbul’da doğdu. F.M.V. Özel Ayazağa Işık Lisesi’nde ortaöğretimini tamamlayan Berna Öztürk, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü mezunudur. İngilizce, İspanyolca ve Almanca bilen Survivor yarışmacısı, birçok spor dalıyla ilgilenmektedir. Kiteboard (IKO Uluslararası Eğitmen – Türkiye Yelken Federasyonu Eğitmen – Freestyle Türkiye İkinciliği), Hentbol (lisanslı/Sarıyer Spor Kulübü), Wake-board (lisanslı/Hip-Notics), Tenis, Voleybol ve Wing – Chun gibi spor dalları ile ilgilenen Berna Öztürk, DJ olarak tanınmaktadır.

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı