Survivor Melisa Yaşanan Aşklara Tepki Gösterdi!


Milyonlarca kişiyi ekrana kitleyen Survivor Türkiye – Yunanistan yarışmasının aşk adasına dönmesi Melisa’yı rahatsız etti. Survivor Melisa adada yaşanan aşklara tepki gösterdi. 

Kısa bir süre önce format değişikliğine giden Survivor Türkiye – Yunanistan yarışmasında ortalık karışmaya devam ediyor. Survivor adasının aşk adasına dönmesi Melisa’yı rahatsız etti. Melisa, Atakan ve Dalaka’nın yakınlaşmasına tepki gösterdi. 

Survivor Türkiye – Yunanistan’ın yayınlanan son bölümünde yine ortalık kızıştı. Bu yıl Türkiye ve Yunanistan’dan oyuncuların yarıştığı Survivor Türkiye – Yunanistan’da aşk haberleri peş peşe geldi.  Atakan ve Dalaka arasında yakınlaşma Survivor gündemine bomba gibi düşmüştü. Yarışma devam ederken adada yaşanan aşklar Melisa’yı rahatsız etti. 

Survivor türkiye- Yunanistan siyah takımda yer alan Melisa takımını eleştiri yağmuruna tuttu. Melisa Emre ile Dimitra’nın, Dalak ile Atakan’ın darklı bir ruh halinde olduklarını belirtti. Survivor Türkiye – Yunanistan’da yeni format gereği siyah takımda yarışmaya devam eden Melisa, takımını yerden yere vurdu. Melisa, “aşk yuvası gibi olduk” diyerek Dimitra ile Emre ve Dalaka ile Atakan’a gönderme yaptı. 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı