Survivor Melisa Yaşanan Aşklara Tepki Gösterdi!


Milyonlarca kişiyi ekrana kitleyen Survivor Türkiye – Yunanistan yarışmasının aşk adasına dönmesi Melisa’yı rahatsız etti. Survivor Melisa adada yaşanan aşklara tepki gösterdi. 

Kısa bir süre önce format değişikliğine giden Survivor Türkiye – Yunanistan yarışmasında ortalık karışmaya devam ediyor. Survivor adasının aşk adasına dönmesi Melisa’yı rahatsız etti. Melisa, Atakan ve Dalaka’nın yakınlaşmasına tepki gösterdi. 

Survivor Türkiye – Yunanistan’ın yayınlanan son bölümünde yine ortalık kızıştı. Bu yıl Türkiye ve Yunanistan’dan oyuncuların yarıştığı Survivor Türkiye – Yunanistan’da aşk haberleri peş peşe geldi.  Atakan ve Dalaka arasında yakınlaşma Survivor gündemine bomba gibi düşmüştü. Yarışma devam ederken adada yaşanan aşklar Melisa’yı rahatsız etti. 

Survivor türkiye- Yunanistan siyah takımda yer alan Melisa takımını eleştiri yağmuruna tuttu. Melisa Emre ile Dimitra’nın, Dalak ile Atakan’ın darklı bir ruh halinde olduklarını belirtti. Survivor Türkiye – Yunanistan’da yeni format gereği siyah takımda yarışmaya devam eden Melisa, takımını yerden yere vurdu. Melisa, “aşk yuvası gibi olduk” diyerek Dimitra ile Emre ve Dalaka ile Atakan’a gönderme yaptı. 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR