Survivor Türk takımına tanıdık bir isim dahil oldu!


Survivor Türk takımına tanıdık bir isim yarışmacı olarak katılacak. Survivor Türkiye – Yunanistan tüm hızıyla devam ediyor. Adadan elenenler konuşulurken bir yandan da Türk takımına dahil olacak yeni isim hakkında iddialar ortaya atılmaya başlamıştı. Acun Ilıcalı adaya sürpriz ve tanıdık birinin katılacağını önceden duyurmuştu. O isim Instagram hesabından yaptığı duyuruyla Survivor Türk takımına katıldığını açıkladı!

Acun Ilıcalı Türk takımına yeni bir isim katılacağını önceden yaptığı duyuruda belirtmişti.

“Zorlu bir sezondayız. Yunan takımına önemli bir takviye geliyor. Dalaka gelecek, önümüzdeki günlerde. Dünya çapında bir yarışmacı geliyor. Bizim takımımıza da sürpriz bir isim gelecek” diyerek herkesi meraklandırmış ve heyecanlandırmıştı.

Katılacak ismi Ilıcalı değil bizzat o sürpriz isim Instagram hesabından duyurmuştu. Geçen yılın yarışmacılarından Sabriye Şengül, bu yıl da Survivor’a katılacağını Instagram hikayesine yazdığı not ile duyurdu.

Seyirciler için sürpriz olan bu haberin kendisi için de sürpriz olduğunu belirten Şengül takipçileriyle “Survivora gitmem benim için sürpriz oldu. Parkurlarda elimden gelen rekabeti göstereceğim. Maçlarım için çıkınca kampa gireceğim. Merak etmeyin, sizleri seviyorum” sözlerini paylaştı.

Geçtiğimiz yıl eğlenceli anlarıyla yarışmaya damgasını vuran Sabriye Şengül’ün bu yıl yarışmada nasıl bir performans göstereceği merakla bekleniyor.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR