Survivor Türk takımına tanıdık bir isim dahil oldu!


Survivor Türk takımına tanıdık bir isim yarışmacı olarak katılacak. Survivor Türkiye – Yunanistan tüm hızıyla devam ediyor. Adadan elenenler konuşulurken bir yandan da Türk takımına dahil olacak yeni isim hakkında iddialar ortaya atılmaya başlamıştı. Acun Ilıcalı adaya sürpriz ve tanıdık birinin katılacağını önceden duyurmuştu. O isim Instagram hesabından yaptığı duyuruyla Survivor Türk takımına katıldığını açıkladı!

Acun Ilıcalı Türk takımına yeni bir isim katılacağını önceden yaptığı duyuruda belirtmişti.

“Zorlu bir sezondayız. Yunan takımına önemli bir takviye geliyor. Dalaka gelecek, önümüzdeki günlerde. Dünya çapında bir yarışmacı geliyor. Bizim takımımıza da sürpriz bir isim gelecek” diyerek herkesi meraklandırmış ve heyecanlandırmıştı.

Katılacak ismi Ilıcalı değil bizzat o sürpriz isim Instagram hesabından duyurmuştu. Geçen yılın yarışmacılarından Sabriye Şengül, bu yıl da Survivor’a katılacağını Instagram hikayesine yazdığı not ile duyurdu.

Seyirciler için sürpriz olan bu haberin kendisi için de sürpriz olduğunu belirten Şengül takipçileriyle “Survivora gitmem benim için sürpriz oldu. Parkurlarda elimden gelen rekabeti göstereceğim. Maçlarım için çıkınca kampa gireceğim. Merak etmeyin, sizleri seviyorum” sözlerini paylaştı.

Geçtiğimiz yıl eğlenceli anlarıyla yarışmaya damgasını vuran Sabriye Şengül’ün bu yıl yarışmada nasıl bir performans göstereceği merakla bekleniyor.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı