Survivor Türkiye Yunanistan 20. Bölüm Kim Elendi?


Survivor Türkiye Yunanistan 20. Bölüm elenen isim belli oldu. Nefes kesen mücadelelere sahne olan Survivor Türkiye Yunanistan’da ada konseyi sonucunda eleme potasına giren 3 adaydan Survivor Türkiye Yunanistan’a veda eden isim belli oldu. 

Survivor Türkiye Yunanistan’da nefes kesen mücadele devam ediyor. Bu hafta dokunulmazlığı kaybeden takımımızdan Hakan, Okay ve Ecem pazar günü gerçekleşen konseyde eleme potasına girmişti. Yapılan SMS oylamasına göre Survivor Türkiye Yunanistan’a veda eden isim Ecem oldu. 

Survivor 2019’da heyecan hız kesmeden devam ediyor. 5 Mart 2019 Survivor Türkiye Yunanistan 20. Bölüm’de elenen isim belli oldu. Yapılan SMS oylamasında adaya veda eden isim Ecem oldu. Adaya veda eden Ecem’in son sözleri ise şunlar oldu. “Gerçekten zor elemelerden geçiyoruz. Milyonlarca insan arasından seçiliyoruz. Biz seçilmiş kişileriz. Gelirken performansımla bir yerlere gelmeyi hayal etmiştim. En çok buna üzülüyorum. Yapabileceğim bir şey yok. Hayırlısı buymuş. Bana bu imkanı verdiğiniz için size çok çok teşekkür ederim. Beni bu 12 kişi arasına dahil ettiğiniz için ben sizlere çok teşekkür ederim. Böyle olması gerekiyormuş.” Ecem’in hayranları Ecem’in elenmesine üzüldüler.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı