Survivor Türkiye Yunanistan 20. Bölüm Kim Elendi?


Survivor Türkiye Yunanistan 20. Bölüm elenen isim belli oldu. Nefes kesen mücadelelere sahne olan Survivor Türkiye Yunanistan’da ada konseyi sonucunda eleme potasına giren 3 adaydan Survivor Türkiye Yunanistan’a veda eden isim belli oldu. 

Survivor Türkiye Yunanistan’da nefes kesen mücadele devam ediyor. Bu hafta dokunulmazlığı kaybeden takımımızdan Hakan, Okay ve Ecem pazar günü gerçekleşen konseyde eleme potasına girmişti. Yapılan SMS oylamasına göre Survivor Türkiye Yunanistan’a veda eden isim Ecem oldu. 

Survivor 2019’da heyecan hız kesmeden devam ediyor. 5 Mart 2019 Survivor Türkiye Yunanistan 20. Bölüm’de elenen isim belli oldu. Yapılan SMS oylamasında adaya veda eden isim Ecem oldu. Adaya veda eden Ecem’in son sözleri ise şunlar oldu. “Gerçekten zor elemelerden geçiyoruz. Milyonlarca insan arasından seçiliyoruz. Biz seçilmiş kişileriz. Gelirken performansımla bir yerlere gelmeyi hayal etmiştim. En çok buna üzülüyorum. Yapabileceğim bir şey yok. Hayırlısı buymuş. Bana bu imkanı verdiğiniz için size çok çok teşekkür ederim. Beni bu 12 kişi arasına dahil ettiğiniz için ben sizlere çok teşekkür ederim. Böyle olması gerekiyormuş.” Ecem’in hayranları Ecem’in elenmesine üzüldüler.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR