Survivor Türkiye – Yunanistan bitiyor mu? Acun Ilıcalı noktayı koydu!


Survivor Türkiye – Yunanistan bitiyor mu? sorusu bugünlerde herkesin kafasını kurcalamaya başladı. İddialara göre Survivor’un bu yılki formatı beklediği ilgiyi görmemiş ve Acun formatı değiştirip yeni bir Survivor başlatma kararı almıştı. Acun Ilıcalı tüm bu iddialara sosyal medya hesabı üzerinden son noktayı koydu!

Bu yıl Türkiye – Yunanistan formatıyla ekranlara gelen ve büyük beklentiler oluşturan Survivor 2019’un biteceği yönünde söylentiler çıkmıştı. İddialara göre Ilıcalı Survivor Türkiye – Yunanistan’ı bitirip tekrardan Ünlüler – Gönüllüler formatına dönecekti.

Acun Ilıcalı instagram hesabından paylaştığı son hikâyede “Survivor Türkiye – Yunanistan formatının değişeceği haberi bizi ekip olarak güldürüyor. Haftada 4 gün Survivor ile prime time’da şubat ayının 1. Kanalıyız, izleyicilerimize teşekkür ederiz.” notunu paylaşarak iddialara on noktayı koymuş oldu.

İki hafta önce başlayan Survivor Türkiye – Yunanistan’da Türkiye takımını Atakan Işıktutan, Yusuf Karakaya, Hakan Kanık, Seda Ocak, Sude Burcu, Hikmet Tuğsuz, Ecem Onaran, Okay Köksal, Melisa Emirbayer, Bora Edin ve Büşra Yalçın oluşturuyor. Türkiye kadrosunda yer alan ve elenen ilk isim ise Kader Karakaya oldu.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR