TCDD KPSS 60 Puanla 157 Kamu Personelİ Alımı


10 Kasım 2018 tarihinde yayınlanan ilana göre TCDD A.Ş. bünyesinde görevlendirmek üzere kamu personeli alımı yapacaktır.

10 Kasım 2018 tarihinde yayınlanan ilana göre TCDD A.Ş. bünyesinde görevlendirmek üzere personel alımı yapacaktır. Yayınlanan ilana göre KPSS 60 puan şartı ile 157 kamu işçisi alımı yapılacaktır. Alımlara dair tüm detayları unimetre ailesi olarak sizler için derledik.

İşte alımlara dair tüm detaylar…

TCDD tarafından yayınlanan ilana göre bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS 60 puan şartı ile 157 kamu işçisi alımı yapılacaktır. Alımlar Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yapılacaktır. Ön başvurular elektronik olarak yapılacaktır. Yayınlanan ilanla ile alım yapılacak şehirler duyurulmuştur. İşte alım yapılacak şehirler…

Alım Yapılacak Şehirler

Ankara
Kayseri
Erzurum
İskenderun
Afyonkarahisar
İstanbul
Sivas

Buna göre TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü işyerlerine görev alacak işçiler 4857 sayılı İş Kanununa tabii olarak görev yapacaktır.

 

Başvuru esnasında adaylardan talep edilen bazı belgeler bulunmaktadır. Belgeleri eksik olan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. İşte adaylardan talep edilen belgeler

Adaylardan Talep Edilen Belgeler
Öğrenim belgesi
Nüfus cüzdanı fotokopisi
Adli sicil kaydı
Askerlik durum belgesi
KPSS sonuç belgesi

Başvuracak adaylar için ilan numaraları 15 Kasım 2018 tarihinde yayınlanacaktır. Adaylar başvurularını 25 Kasım 2018 tarihine kadar yapabilecektir. Kamu personeli alımı konusunda detaylar aşağıdadır.

Başvurusu kabul edilen adaylar TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü web sitesinde yayınlanacak 1 adet resimli İş Talep Bilgi Formunu eksiksiz olarak doldurarak 10 Aralık 2018 ile 14 Aralık 2018 tarihleri arasında, TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresine giderek şahsen teslim edeceklerdir.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR