Terazi Burcu Aşk Hayatı İçinde Hangi Burçlarla Uyumludur?


terazi burcu aşk hayatı

Her insan ilişkilerinde sorunlar yaşamaktadır. Bu sorunların bazıları kalıcı ve daha fazla yıpratıcı olabilmekle birlikte, uyumsuzluğun da göstergesi olabilmektedir. Bu uyumsuzluklar burçların ait olduğu gezegenlerin hareketlerinden ve kişilerin burç özelliklerinden kaynaklanabilmektedir.Bu yazımızda terazi burcu aşk hayatı içinde hangi burçlarla uyumlu ya da uyumsuz ondan bahsedeceğiz.

Terazi burcu aşk hayatı için en uygun partner yine kendi burcundan çıkar. Kova,Aslan, Akrep ve Boğa’yla da çok iyi anlaşırlar. Başak ile Balık ise Terazi’nin kara listesindedir.

TERAZİ-KOÇ

Uzun soluklu bir aşk 
Zıt burcunuz olan Koç, heyecanlı, neşeli, hareketli ve ihtiraslıdır. Siz dengeli ve akıllı bir insan olarak kendinizi sevdirmeyi başarırsanız, ilişkiniz ömür boyu sürecektir. Üstelik Teraziler doğuştan aşk için yaratılmışlardır. Bir Koç’un Terazi’ye bağlanması zor olmayacak ve ikisi de bu ilişkiye teslim olacaktır.

TERAZİ-BOĞA

Yıldızlar destekliyor 
İkiniz de bir Venüs insanı olarak, birbirinizden etkilenmemeniz mümkün değil. Boğa, güzel etkileyici ve çekici Terazi’de istediği her şeyi bulacaktır. Her ikisi de, evliliğe hazırdır. İlişkilerini bozan tek şey, Boğa’nın kıskaçlığı, Terazi’nin aşırı kaprisleridir. Astrolojinin doğru ilişkilerinden biridir. İlişkinize özen gösterirseniz, ömür boyu sürecektir.

TERAZİ-İKİZLER

Ona aşık olursunuz 
Çok yönlü, zeki, esprili, bilgili ve kültürlü bir İkizler’den ilk anda etkilenir ve ona aşık olursunuz. Aranızda pek çok ortak konu vardır. Zeki İkizler, sizin her hissettiğinizi anında anlayacaktır. Fakat sizin de, onun beklentilerine cevap vermeniz şarttır. Çünkü onu her konuda oyalamanız ve kafasına hitap etmeniz, ilgisini çekmeniz gerekiyor.

TERAZİ-YENGEÇ

Şans tanımalısınız 
Yengeç, romantik ve duyguludur. Sevgiye çok fazla değer verir. Her şey başlangıçta güzel olacak ve hayatınızdaki kişinin o, olduğunu düşüneceksiniz. Yengeç sizin kadar sosyal değildir ve aile ilişkilerinin dışında çevreye fazla açık olmayabilir. Siz gezip eğlenmek isterken, o evde oturmayı tercih edebilir. Dengeyi kurabilirseniz, ilişkiye şans verebiliriz.

TERAZİ-ASLAN

Pişman olmazsınız
Terazi burcu aşk hayatı içinde aslan burcu ile en güzel beraberliklerden birini yaşayabilir. Aslan cömert, eğlenceli, paylaşımcı ve sevgi doludur. Aradığınız her şey onda fazlasıyla vardır. Sizin zerafetinizden, çekiciliğinizden ve etkili konuşmalarınızdan etkilenecektir. Çevrenizde dolaşan hayranlarınızı kıskanırken, gizlice gurur duyacaktır.

TERAZİ-BAŞAK

Size göre biri değil
Başak tipi asla size göre bir ilişki değildir. Para konusunda ve sosyal yaşamda onunla anlaşabilirsiniz. da sizin kadar dostluklara düşkündür. Çevresinde arkadaşları olsun ister. Onlarla uzun süren sohbetleri olacaktır. Fakat bir Terazi olarak sizi anlamak kolay değildir. Duygulardan çok mantıkla ilgilenen bir Başak için siz fazla hassas kalacaksınız.

  22 Mart 2018 Günlük Burç Yorumları

TERAZİ-TERAZİ

Mükemmele çok yakın
İşte mükemmel bir ilişki. Soylu, asil, dengeli ve sürükleyici bir roman gibi. Ortak yönünüz çok fazla olacağı için aranızdaki konular günlerce bitmez. Her ikiniz de huzurlu ve rahat bir yaşam arzularsınız. Birbirinize güven ve saygı beslersiniz. Haksızlıklar karşısında ikiniz de tepkili olacağınız için, aranızda önleyemediğiniz kavgalar da hazır olun.

TERAZİ-AKREP

Kıskançlığı sıkabilir
Akrep insanı derin duygulara sahiptir. Sevgi, aşk, cinsellik onun için yaşamın vazgeçilmez bir parçasıdır. Aynı zamanda müthiş kıskanç olan bu kişiyle anlaşmak her zaman kolay değildir. Sizi sevecek sahiplenecek ve paylaşmak istemeyecektir. Onun güvenini kazanırsanız, ömür boyunca asla bir daha bulamayacağınız bir aşkı size sunacaktır.

TERAZİ-YAY

Onunla olmak zordur 
Başlangıçta Yay’dan hoşlanabilirsiniz. Çift karakterli bu insanla yaşamak sizi oldukça eğlendirecektir. Neşeli, çekici, yeniliklere önem veren bir Yay size şimdiye kadar görmediğiniz bir dünyanın kapısını açacaktır. Fakat bir Yay’la yaşamak her zaman kolay değildir. Çabuk bıkan ve kısıtlanmaya gelemeyen bir Yay sizden çok çabuk soğuyacaktır.

TERAZİ-OĞLAK

Farklı ve seçkin bir aşk 
Terazi burcu aşk hayatı içinde oğlak ile farklı bir ilişki yaşayabilir. Oğlak insanı gerçekten kaliteli ve hislerini belli etmeyen bir yapıya sahiptir. Görüşleri sizden çok farklıdır. Beraberliğiniz hiç kimseye benzemeyecektir. Seçici ve kaliteli zevklere sahip olan Oğlak, sizi yüceltmez ve abartmaz. Hayranlık duyabilir fakat şımartmaktan hoşlanmayacaktır. Onun yanında ayağınız yere sağlam basacaktır.

TERAZİ-KOVA

Çok iyi anlaşırsınız 
En iyi anlaşabileceğiniz kişilerden biri karşınızda duruyor. Kova özgür tavırlarıyla sizin üzerinizde şok tesir yapabilir. Onunla istediğiniz frekansı tutturabilir ve uçabilirsiniz. Akıllı ve başkalarından farklı hareket eden bu kişi ile beraber olmak için, birçok gönüllü varken, sizi seçmesi, bir bakıma sizi onurlandıracaktır. Güzel ve ahenkli bir beraberlik.

TERAZİ-BALIK

Ayrılık kapıyı çalar 
Balık tipini beğenebilirsiniz. Aranızda derin bir sevgi de doğabilir. Fakat sizin gibi akılcı ve mantıklı olmayan bir Balık’la yaşamanız kolay değildir. Onun her an değişen duyguları, kıskançlığı, renkli iç alemi kesinlikle size sanal gelecektir. Siz, yaşama onun kadar kaderci bakmadığınız için, bu ilişkiden bıkma olasılığınız çok fazla. Ayrılık kapınızı çalacaktır.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR