Türk Telekom Kadınlar İçin Eğitim Verdi!


Türk Telekom’un kadınlara yönelik başlattığı “Şimdi Senin Zamanın” sloganıyla gündeme gelen internet eğitimi programı Elazığ’da devam etti.
Türk Telekom aracılığıyla hazırlanan Teknoloji Seferberliği projesi kapsamında tasarlanan Gezici Eğitim tırında Elazığlı kadınlara eğitim verildi.

“Şimdi Senin Zamanın” sloganıyla başlatılan proje kapsamında kadınlara sosyal medya ve internet kullanımı, mobil uygulamalar, e-devlet hakkında birçok günlük eğitimler verildi.
Türk Telekom’un verdiği eğitimin çok güzel olduğunu belirten Gülersem Çapur, “Faydalı olduğunu düşünüyorum. Bu eğitimle kullanabildiğimiz teknolojinin daha fazlasını gördük. İnterneti nasıl kullanacağımızı, nerelerde zararlı olacağını, alışveriş için nasıl yapmamız gerektiğini, bazı şifreleri kullanmamız gerektiğini, anne kızlık soyadını alışverişlerde kullanmanın risk taşıdığını, sosyal medyanın günlük hayatımıza ne kadar girdiğini öğrendik. İnterneti daha güzel ve etkin bir şekilde kullanmamız açısından verimli bir eğitim oldu. Bu eğitime biz hanımlar olarak çok büyük ilgi gösterdik. Türk Telekom, bizler için gerçekten etkili bir eğitim hazırlamış. Çocuklarımızın oynadığı oyunlarla ilgili de bir eğitim aldık. Anneler için çok büyük önem taşıdığını düşünüyorum. Bu oyunlardan dolayı birçok evladınız zarar gördü, aileleri ise sıkıntılar yaşadı. Bilinçlenmemiz ve kontrolü sağlamamız açısından da ayrıca etkili bir eğitimdi. Türk Telekom’a bize bu güzel eğitimi verdiği için teşekkür ediyorum” dedi.
Eğitim almak için geldiklerini belirten Melisa Özmen ise, “Burada internet kullanımı ile ilgili çok güzel eğitimler aldık. Eğitimlerimiz çok güzel geçti. Bize internet konuları hakkında hiç bilmediğimiz bilgiler verdiler. İnternet hakkında daha çok bilgi edindik. Eğitimde e-Devlet ve sosyal medya hesaplarımız hakkımda geniş çaplı eğitim aldık” diye konuştu.Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı