Ucuz ve Kaliteli Giyim MarkalarıTüm insanların istediği şey ucuz ama kaliteli giyinmektir. Tabi babanızın bir holdingi yoksa bu söylediğim geçerli. Yoksa mağazaya girip etikete bakmadan alışveriş yapmak keyifli olsa gerek. Ancak bizim holdingle falan işimiz olmadığı için ucuz ama kaliteli kıyafetler giymenin yollarını bulmamız gerekir. Öncelikle piyasada ucuz ama kaliteli giysiler satan markalar hangileri onları inceleyelim.

1-) Koton


Ucuz ve kaliteli giyim denilince akla gelen ilk marka olan Koton markası birbirinden değişik modeller bulabileceğiniz bir markadır. Öğrencilerin uğrak yerlerinden olan Koton mağazalarında aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Ayrıca bu mağazada baktığınız fiyat etiketlerinden dolayı yüzünüzün güleceği de kesindir. Hatta bu mağazadan aldığınız giysileri arkadaşlarınıza da tavsiye edeceğiniz kesin.

2-) Lc Waikiki


LCW olarak kısaltılan ve bu şekilde kullanılan marka adını Hawaii adasında bulunan Waikiki plajından almaktadır. Markanın adında yer alan LC ise Fransızca arkadaşlar anlamına gelen Les Copains kelimelerinin baş harflerinden oluşmaktadır. Hazır giyim sektöründe ilk sıralarda yer alan bu markada oldukça uygun fiyata ve son derece kaliteli kıyafetler bulmak mümkündür. Zaten öğrenci olarak en büyük hedef ucuz giyinmek olduğu için bu mağazalar sizin uğrak yerleriniz olacaktır.

3-) DeFacto


2003 yılında kurulan şirket kısa zamanda sektöründe lider konumuna gelmiştir. Ucuz giyim denilince akla gelen ilk markalardan olan bu marka aynı zamanda kaliteli ürünleri ile de dikkat çekmektedir. Türkiye’de oldukça başarılı olan marka yurtdışında da açtığı mağazalar ile de sektörde büyüme yolunda adım adım ilerlemektedir.

4-) Avva


Son dönemlerde oldukça dikkat çeken bir marka olarak sektörde kendisine yer edinen Avva markası özellikle erkek giyiminde ön plana çıkmaktadır. Kullandığı kaliteli kumaşlar ile son derece şık takımlar ve klasik giyim ürünleri sayesinde herkesin ilgisini çekmektedir. Özellikle etiket fiyatları sayesinde öğrencilerin ilgi odağı olan bu mağazalarda satılan ürünler şık kesimleri ile de göz doldurmaktadır.

5-) Bershka


İspanya merkezli olarak kurulan bu mağaza ilk olarak 1998 yılında ortaya çıktı. Hedef kitlesi olarak kendisine gençleri seçen marka özellikle değişik tasarımları ve farklı modelleri ile dikkat çekmektedir. Toplamda 51 ülkede mağazası bulunan bu marka ülkemizde de 22 adet mağazası ile hizmet vermektedir.

6-) Colins


Ucuz ve kaliteli giyim konusunda akla gelen markalardan birisi olan Colins markası son derece kaliteli ve şık tasarımları ile dikkat çekiyor. Fiyat-kalite uyumlaştırması konusunda son derece başarılı olan bu markada birbirinden güzel kıyafetleri son derece uygun fiyatlara bulmak mümkündür.

Kaliteyi Ucuza Satın Alın


Bahsettiğimiz tüm bu markalar ucuz ve kaliteli giyim konusunda başvurulacak markalardır. Ancak kaliteyi ucuza satın almak için başvurulacak başka yöntemler de bulunmaktadır. Dünyaca ünlü markalar çeşitli dönemlerde indirim kampanyaları yapmaktadırlar. Ünlü markaların yaptıkları kampanyaları takip ederek bu markanın ürünlerini son derece uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Ama bu tür kampanyaları yakından takip etmek oldukça zor olduğu için benim tavsiyem gözünüze kestirdiğiniz bir markada çalışan bir personel ile arkadaş olmanızdır. Bu sayede mağazada olan kampanyalardan anında haberiniz olacaktır.


Ayrıca günümüzde çeşitli şehirlerde ünlü markaların fabrika satış mağazaları bulunmaktadır. Kıyafetler fabrikadan çıkıp mağazaya gelene kadar fiyat artışına uğramaktadır. Bu nedenle de fabrika satışı yapan yerden kıyafet satın almak her zaman daha ekonomik olacaktır. Tercih ettiğiniz markaların fabrika satış mağazalarını takip ederek buralardan son derece uygun fiyatlarla kıyafetler satın alabilirsiniz.


Tüm bu anlattıklarımdan sonra artık tercih size kalıyor. Çünkü ucuz ve kaliteli giyinmenin yöntemlerine ilişkin bilinen her şeyi size anlattım. Daha da fazlasını benden beklemeyin.

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı