Uniqhey ile öğrenciler hem para kazanıyor, hem de kariyer


Pek çok öğrencinin ihtiyacı, kendini geliştirmektir. Bunu yapmanız için Uniqhey adımını attı ve tamamen öğrencilerin kişisel seçimlerine göre bir dijital medya dünyası tasarladı. Peki ama nedir bu Uniqhey?

Seçimlerinize bakarak aslında ne yapmak istediğinizi, nasıl ön plana çıkarmak istediğinizi görebilirsiniz. İnsan ilişkileri dendiği zaman özellikle sosyal medyanın önemi çok büyük. Öğrenciler kendi aralarında etkileşim kurmak, kariyer yolculuğuna katılmak ve gelişimine katkı sunmak için pek çok farklı çözüme dahil oluyor. Bu konuya ilişkin her bir yeni seçimi ve beklentiyi takip edebilir ve incelemeye başlayabilirsiniz. Ayrıntıların, özverili çözümlerin içerisinde size dair daha farklı, daha ayrıntılı ve yoğun bir süreç sunuluyor.

Puan biriktirin ve paraya dönüştürün

Puanlarınızı paraya dönüştürme fikri size nasıl geliyor? Uniqhey, uygulama içinde bu konuda gerçekten hızlı bir aplikasyon olarak ön plana çıkıyor. Unimetre ailesi ile birlikte ortak projeler de üretecek olan Uniqhey, hem gelişim, hem de ilerleme adına öğrencilere yol gösterecek ve yeni bilgiler, kariyer fırsatları ve daha pek çok konuda onlar için kalite yaratacak süreçler üretiyor. Zaman kaybetmeyin ve sizler de bir tıklama ile uygulamaya ulaşın.

 

Uniqhey App İçin TIKLAYIN!


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR