Üniversite Öğrencilerine Kredi Kartı Veren Bankalar 2017 – VakıfBank – Like Card


Öğrencilere hediyeler veren, birçok avantaj sağlayan kredi kartları tanıtım köşemizde bugün VakıfBank – Like Card var. Bakalım bu kredi kartı öğrencilere ne gibi avantajlar sağlıyor.

Üniversite öğrencilerine yönelik Like Card ürünü gençleri başarılarıyla ödüllendiren, indirimli sinema bileti sunan, günümüz popüler alışveriş şekli olan e-ticarette ekstra puan veren, çekilişle Mini Cooper, iPad ve iPhone gibi ödüller dağıtan, sürekli kampanya ve özeliklerine ek olarak dönemsel kampanyalarla da ekstra Worldpuan artı Like Puan kazandıran özel bir kredi kartıdır. Ayrıca özellikle üniversite çevresinde olan anlaşmalı cafe ve restoranlarda indirim imkanlarından faydalanılabilmektedir. Tüm VakıfBank Worldcard ürün özellikleri ve kampanya haklarından yararlanabilir.

Başvuru için buraya tıklayın.

Ekstreni Sadece e-posta Yoluyla Al Kart Ücreti Ödeme!

Dünya üzerinde dakikada 50 dönüm orman yerle bir edilmekte ve her yıl dünya ormanlarının %1,3’ü kağıt üretiminde kullanılmaktadır.
Sadece e-ekstre kullanımı ile, 200 kişi her sene bir ağacın yok olmasını önleyebilir. Sen de Like Card ekstreni sadece e-posta yoluyla alarak gereksiz kağıt tüketimini engelleyebilir ve milyonlarca ağacın kurtulmasına katkıda bulunabilirsin. Üstelik kart ücreti ödemeden.
Sadece e-ekstre alarak kağıt tüketimini azaltmak için 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığını araman veya sana en yakın VakıfBank Şube’sine gitmen yeterli.

Kampüs Kart

VakıfBank’ın anlaşmalı üniversitelerine özel tasarladığı, isteyen öğrencilerin başvuru yaparak Kredi Kartı özelliğini de kullanabildiği ürünüdür.

Kampüs Kartlarımız Like Card özelliklidir ve Like Card’ın sunduğu tüm fırsatlardan yararlanabilmektedir. Bu özelliklere ek olarak üniversitelerde; Öğrenci kimliği, Geçiş Kontrollerinde (Turnike), Yemekhanelerde, Öğrenci Yurdunda, Otoparklarda, Kütüphanelerde kullanılabilmektedir.

Tüm Vakıf Bank Worldcard ürün özellikleri ve kampanya haklarından yararlanabilir.

Anlaşmalı Üniversiteler:
İ.T.Ü.
Kafkas Üniversitesi
Sivas C. Üniversitesi
Yalova Üniversitesi

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı