Ünlü şarkıcının babası kızının çektiği kliplere isyan etti: Utançtan sokağa çıkamıyorum!


Ünlü şarkıcının babası kızının çektiği kliplerden ötürü artık onunla görüşmüyor. Son dönemde yaptığı sarkılarla ve düetlerle gündeme gelen Bebe Rexha, şarkılarına çektiği klipler ve sosyal medya paylaşımlarıyla babasından büyük tepki aldı. Rexha’nın klipleri ve sosyal medya paylaşımları sonrasında babası kızına mesaj atıp büyük bir utanç duyduğunu söyledi.

Son zamanların popüler şarkıcıları arasında yer alan Arnavut asıllı ABD’li şarkıcı Bebe Rexha yaptığı paylaşımlar ve müzik klipleriyle babasından büyük tepki aldı. Genç şarkıcının babası kızının çektiği cüretkar kliplerden oldukça rahatsız olduğunu söylemiş ve bunu kızına mesaj yoluyla bildirmiş. Ayrıca Bebe Rexha ve baba Rexha’nın iki haftadır görüşmediği ortaya çıktı.

Baba Flamur Rexha kızına yazdığı mesajda şu ifadeleri kullandı:

“Bu aptal pornografik şeyleri paylaşmayı bıraksan iyi olur. Bu beni hasta ediyor. Bunları daha fazla kaldıramıyorum, sokağa çıkmaya utanıyorum. Çok huzursuzum ve bunlara inanamıyorum”

Babasının mesajını Instagram hikayesinden hayranlarıyla paylaşan Bebe Rexha, hayranlarının babasına kötü şeyler söylemesinin ardından hikayesini sildi ve hayranlarına şunları söyledi:

“Babam hakkında kötü şeyler söylemeyin lütfen, o harika bir baba”

Bu olayların ardından genç şarkıcı babasıyla konuşmak ve arasını düzeltmek için New York’a gitti.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR