Ünlülerden Afrin Mesajları…


Sanatçıların, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin’e düzenlenen Zeytin Dalı Operasyonu’na destek vermeye devam ediyor.

Cüneyt Arkın’ın oğlu Murat Arkın, Instagram hesabından, babasının operasyona ilişkin destek mesajını video şeklinde yayınladı. Cüneyt Arkın mesajında şunları söyledi: “Aslanlarım, Mehmetçiklerim benim… Her babayiğidin göze alamayacağı büyük zorluklara rağmen, sonsuz bir vatan sevginle, kendini ateşlere gözünü kırpmadan atıyorsun bu vatan, bu bayrak için.

  Şarkıcı Sıla'dan Afrin paylaşımı!

Senin bu destansı yiğitliğin, bir Anadolu sadeliği, alçak gönüllüğü içerisindeki gülüşün, duruşun var ya; beni çok duygulandırıyor. Ağlıyorum Mehmetçik, ağlıyorum. Seni nerede görsem ağlıyorum. Gazan mübarek olsun.” Operasyona destek veren diğer sanatçıların mesajları ise şöyle:

 

Oktay Kaynarca: ‘Yeni duyduk, maalesef şehitlerimiz ve yaralılarımız var. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize şifalar dilerim. Türkiye arkanızda kardeşlerim.’

Ozan Akbaba: ‘Tek dileğim, Allah operasyona giden bütün askerlerimizi sağ salim geri getirsin. Şehitlerimiz için Allah’tan rahmet diliyorum. Hem ailelerinin, hem bizim başımız sağ olsun.”

Hakan Altun: ‘Millet olarak Türk askerinin arkasındayız. Hepimiz göreve hazır bir askeriz ve gerekirse kanımızın son damlasına kadar savaşırız. Biz tarih yazmış bir milletiz. Ve bu asil kan damarlarımızda dolaştığı sürece bunu dünyaya her zaman göstereceğiz.’

 Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı