Uyku pozisyonunuz kişiliğiniz hakkında neler söylüyor?


Uyku pozisyonunuz size kişiliğiniz hakkında gerçekleri söyleyebilir mi? Hepimiz farklı şekillerde uyuyoruz. Aslında, belirli bir gecede her zaman aynı şekilde uyumayabiliriz. Uyku şeklinizin sizin kim olduğunuza dair bazı ipuçları verdiğini biliyor muydunuz? Evet, kişiliğiniz vücudunuzun uyurkenki şekline kadar her şeyinizi etkiliyor!

Yapmanız gereken ilk şey nasıl uyduğunuzu belirlemektir. Belki bir anda bulamayabilirsiniz. Çünkü asıl uyku şeklinizi belirleyene kadar pek çok kez sağa sola dönüyorsunuz.

Favori bir pozisyonunuz olmayabilir. Uyuyakaldığınızda ya da kendinizi uyanırken bulduğunuz pozisyonu hatırlamaya çalışın ve onu seçin.

Bir kadının uyuma şekli onun sadece kişilik özellikleri hakkında değil, eğer varsa ilişkisi hakkında da ipuçları verir.

Bu şekilde uyku serbest düşüş olarak adlandırılır. Kollar ve bacaklar serbest ve yatağa yayılmış durumda. Bu şekilde yüzüstü yatmak misafirperver bir kişiliğiniz olduğunu gösterir. Bazen de bir hataya işaret eder.

Uyurken sürekli bir şeye ya da birisine sarılıyorsanız bu gerçekten çok güvenilir ve sadık biri olduğunuz anlamına gelir.

Bir tahta gibi dümdüz bir şekilde uyuyorsanız bu sessiz, ağzı sıkı ve mesafeli biri olduğunuzu belirtir. Aynı zamanda yüksek bir özsaygı anlayışına sahip olduğunuzu gösterir.

Eğer yana döndüğünüzde çok rahat hissediyorsanız rahat ve geniş bir hayat tarzınız olduğunu ve tasasız biri olduğunuzu gösterir. Ayrıca güvenen ve yanlışa düşmeyen birisiniz.

Sırt üstü yatmak çoğu zaman huzursuz olmayı ve huzursuz bir kişiliği belirtir.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR