Uykusuzluktan 3 Ferrariye Çarpmak ve Özür Dilemek


Bu haberimiz Tayvan üzerinden geliyor. Sabaha karşı iş yerinden dönen bir garson, uykusuzluk sebebiyle uyuya kalıyor ve direksiyon başında iken kaza yapıyor. 3 Ferrari marka otomobile çarpan garson 390 Bin dolarlık borca giriyor bu yüzden. Ailesiyle birlikte imkanları olmadığı için bir barakada yaşayan Lin Chin-Hsiang, internette paylaşım yaptı ve hikayesinde durumu toparlamak için yardım çağrısında bulundu ve Ferrari sahiplerine affedin çağrısında bulundu.

BBC tarafından yapılan haberde bütün detaylar belirtilirken, sabaha karşı 3te işten çıkan 20 yaşındaki arkadaş, sipariş için yola çıkmış ve yolda uyuyakalınca kaza yapmış. Lakin çarptığı kişiler ferrari sahibi olunca işler sıkıntıya girmiş.

Masraflar için 28 sene çalışması gerekiyor imiş. Bu da haliyle büyük bir sıkıntı.

 

Polis tarafından yapılan taramaya göre arkadaşımızda alkol çıkmamış ve trafik ile ilgili bir sorun yokmuş. Sicili temizmiş yani.

 

Olayın ardından pek çok kişi kazaya bakan polis karakolunu aramış ve arkadaşa yardım yapmak istediklerini söylemiş. Bu yüzden de yetkililer kurumsal bir hesap açmışlar ve ödemelerin bu hesaba yapılmasını istemişler.

 

Şimdiye kadar 24 bin dolar toplanmış. Ama lazım olan para 390 bin dolar.

 

Bakalım neler olacak.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR